Wybierz język
DRIVERfighter

Opinie użytkowników DRIVERfighter

Przeczytaj komentarze i poręczenia użytkowników DRIVERfighter. Lubią DRIVERfigher i możemy się założyć, że Ty też polubisz.

"Zdałam sobie sprawę, że nigdy nie aktualizowałam sterowników na moim komputerze, ani nawet nie wiedziałam, że powinnam. Zaniedbanie tego może spowodować niską wydajność i wiele innych zagadnień, z którymi mam do czynienia każdego dnia."
Emily Slowiak
Moms Into Living Fit

"Aktualizacja programu sterowników jest jedną z tych rzeczy, które wiemy, że powinniśmy zrobić, ale prawdopodobnie nie będziemy się przejmować, dopóki nie istnieje problem z użyciem programu. DRIVERfighter ... ma na celu uczynić ten proces tak naturalny jak skanowanie antywirusowe, przez usprawnienie procesu za pomocą kliknięcia przycisku. "
Beeb Ashcroft
Coupon Corner

"Ten program robi to wszystko - Pobiera pliki, a następnie instaluje aktualizacje wszystkich sterowników, które masz na komputerze. Pierwszego dnia jak to zrobiłam, zaktualizował mnóstwo. O niektórych rzeczach po prostu nie myślałam. Zaktualizowanie sterowników było z pewnością jedną z nich."
Dina Demerest
My Unentitled Life

"Mój dziesięcioletni komputer zapasowy miał stare sterowniki powyżej 3000 dni, według skanu z DRIVERfighter. Skanowanie trwało tylko około minuty, a aktualizacje - nie więcej niż dziesięć, niepodobnie do niczego, co kiedykolwiek widziałam. Teraz mam wszystko aktualne w mgnieniu oka i mogę oczekiwać, że ta stara rzecz działa o wiele lepiej."
Jasmine Powers
Jasminepowers.com

"Wszystko, co musisz zrobić, to raz w tygodniu, przeskanować komputer. Jeśli są jakieś sterowniki, które są nieaktualne, DRIVERfighter poinformuje Cię, a następnie kliknij przycisk aktualizacji i one są aktualizowane. Miałam w sumie trzynaście nieaktualnych sterowników. Nic dziwnego, że ten szalony komputer nie chciał pracować większość czasu."
Rita Hernandez
Rita's Reviews

Rozpocznij darmowe skanowanie teraz

Zacznij pobrania dla Windows