Wybierz język
FULL-DISKfighter

Ekrany FULL-DISKfighter

Możesz powiększyć zdjęcie klikając na nim.

Ekrany FULL-DISKfighter

Zacznij tutaj
Interfejs FULL-DISKfighter jest szybki i bardzo prosty w obsłudze oraz zapewnia podgląd na dysku twardego. Aby w prosty sposób zoptymalizować i oczyścić dysk twardy, możesz wybrać dowolne lub wszystkie z czterech cennych narzędzi i uruchomić kompleksową analizę.

Ekrany FULL-DISKfighter

Bądź zorganizowany!
FULL-DISKfighter pozwala w łatwy sposób monitorować wykorzystanie dysku twardego za pomocą prostego narzędzia Organizator, który analizuje, defragmentuje i reorganizuje pliki, dostarczając więcej miejsca na dysku twardym.

Ekrany FULL-DISKfighter

Dostosuj swoje własne skanowanie
FULL-DISKfighter pozwala na wybór obszarów do skanowania na dysku twardym dla plików, które możesz usunąć, takich jak stare pliki Windows i pliki log. Postęp pojawi się w łatwym w obsłudze interfejsie.

Tips for Avoiding Being Filtered by Spam Filters

Mniej znaczy lepiej!
FULL-DISKfighter pozwala na podgląd duplikatów plików, które są niepotrzebne i zajmują dodatkową przestrzeń na dysku twardym. Masz możliwość indywidualnego wyboru każdego pliku lub wszystkich plików do usunięcia z dysku twardego. Pamiętaj, że nic nie jest czyszczone i usuwane bez twojej zgody!

Ekrany FULL-DISKfighter

Usuń śmieci!
FULL-DISKfighter pozwala na podgląd dużych plików, które zajmują miejsce na dysku twardym. Masz możliwość indywidualnego wyboru każdego pliku lub wszystkich plików do wyczyszczenia z dysku twardego. Pamiętaj, że nic nie jest czyszczone i usuwane bez twojej zgody!

Microsoft Gold Certified Partner

Wypróbuj bezpłatny skan i zobacz, jak FULL-DISKfighter może odzyskać wolne miejsce na Twoim pełnym dysku twardym!

FULL-DISKfighter pracuje z
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

i
Windows Vista & Windows XP

Jesteśmy również dumni z bycia

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner