Lisan seç
FULL-DISKfighter

FULL-DISKfighter Ekran Görüntüleri

Resmin üzerine tıklayarak görüntüyü büyütebilirsiniz.

FULL-DISKfighter Ekran Görüntüleri

Buradan başlayın
FULL-DISKfighter hızlı ve kullanımı son derece basit arayüzüyle harddiskinizi önizleme olanağı sunar. Harddiskinizi kolayca temizlemek ve optimize etmek için, dört değerli araçtan herhangi birini veya hepsini seçerek kapsamlı bir analiz yapabilirsiniz.

FULL-DISKfighter Ekran Görüntüleri

Düzeninizi koruyun!
FULL-DISKfighter haddiskinizi kolayca analiz eden, birleştiren ve sabit diskinizde daha fazla alan sağlayan, dosyalarınızı yeniden düzenleyen basit bir düzenleyici araç kullanarak haddiskinizi izlemenizi sağlar.

FULL-DISKfighter Ekran Görüntüleri

Taramanızı özelleştirin
FULL-DISKfighter eski Windows ve günlük dosyaları gibi silmek istediğiniz dosyalar için sabit diskinizde taramak istediğiniz alanları seçmenizi sağlar. İlerleme kullanımı kolay bir arayüz ile görüntülenir.

Tips for Avoiding Being Filtered by Spam Filters

Daha az daha iyidir!
FULL-DISKfighter harddiskinizde fazladan yer kaplayan gereksiz ve yinelenen dosyaları önizleme olanağı sağlar. Harddiskinizi temizlemek için dosyaları tek tek veya toplu olarak seçmeniz için seçenek sağlar. Unutmayın sizin izniniz olmadan hiçbir şey temizlenmez ve kaldırılmaz!

FULL-DISKfighter Ekran Görüntüleri

Atıklardan kurtulun!
FULL-DISKfighter harddiskinizde yer kaplayan büyük dosyaları önizleme olanağı sağlar. Harddiskinizi temizlemek için dosyaları tek tek veya toplu olarak seçmeniz için seçenek sağlar. Unutmayın sizin izniniz olmadan hiçbir şey temizlenmez ve kaldırılmaz!

Microsoft Gold Certified Partner

Ücretsiz taramayı deneyin ve FULL-DISKfighter ile dolu harddiskinizdeki boş alanları nasıl kurtarabilirsiniz görün!

FULL-DISKfighter works with
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

and
Windows Vista & Windows XP

We are also proud to be

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner