SPAMfighter přichází s bezkonkurenční cenou za antivirový program určený pro Windows servery – VIRUSfighter Server

Spolecnost SPAMfighter ApS, zlatý partner spolecnosti Microsoft a poskytovatel antivirových a antispamových rešení, se rozhodla na casove omezenou dobu rapidne snížit cenu svého antivirového programu pro servery. Cílem snížení ceny je nabídnout tu nejvýhodnejší cenu na trhu. Zabezpecit firemní servery je stejne duležité jako zebezpecit uživatele na firemních sítích. Zejména pokud vezmeme v úvahu fakt, že poslední dobou vzrustá pocet hrozeb napadení firemní infrastruktury ruznými kriminálními živly, kterí se snaží proniknout k duverným firemním informacím.

VIRUSfighter Server je snadno ovladatelný, spolehlivý a bezpecný antivirový program pro Windows servery. Program chrání servery pred ruznými typy malware vcetne viru, trojských koní a root-kits. Antivirus pro servery pomáhá chránit duležitá data jak firmám tak i domácím uživatelum, kterí mají jeden nebo vice Windows serveru. VIRUSfighter Server byl také ocenen renomovaným Virus Bulletinem, kde produkt v porovnávacích testech dostal cenu VB100.

Obvyklá cena za licenci na antivirový program pro Windows servery se pohybuje mezi 150 až 200 USD. Levnejší varianty mají casto sníženou funkcnost a neposkytují technickou podporu. Cena za VIRUSfighter Server byla docasne snížena na 19.95 USD za licenci. Tato cena zahrnuje všechny funkce, neomezený pocet uživatelu a technickou podporu emailem nebo po telefonu. Podívejte se na porovnání ruzných antivirových produktu pro servery zde.

Henrik Sorensen, výkonný reditel spolecnosti SPAMfighter, vysvetluje: " Tímto agresivním snížením cen chceme trhu vyslat signál. V soucasném ekonomickém klimatu se spousta firem dostala do potíží a snaží se ušetrit, kde se dá. My chceme temto firmám pomoci, aby mohli mít svá data i nadále zabezpecena pred rostoucím poctem malware hrozeb. Nabízíme pomoc v dobe, kdy to firmy potrebují nejvíce. Teší nás , že jsme schopni nabídnout produkt vysoké kvality za tuto naprosto bezkonkurecní cenu. "

VIRUSfighter Server funkce
- Až nekolik aktualizací denne
- Ochrana pred nejnovejšími hrozbami
- K dispozici v 17 jazycích
- Podpora pro Microsoft Windows 2000 Server/Advanced Server, Microsoft Windows 2003 Server, Microsoft Windows 2008 Server, Microsoft Small Business Server (2003, 2008, Standard a Premium)
VIRUSfightre Server si lze zdarma vyzkoušet po dobu 30-ti dní. Ke stažení k dispozici zde

» SPAMfighter - 16-12-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další