SPAMfighter uvádí na trh free antivirový produkt pro Android


Mobilní telefony a Tablet PC zacínají dominovat trhu a stále více se používají k soukromému nebo firemnímu internetovému bankovnictví a ukládání citlivých dat. Práve to je duvodem proc se poslední dobou zvyšuje riziko jejich napadení zlodeji identit a dalšími kriminálními živly. Cím bežneji se tato zarízení budou používat, tím více príležitostí se tak otevre pro podvodníky a všelijaké kriminální skupiny. Riziko napadení je pak zvlášte vysoké u zarízení s otevrenou architekturou, jakým je práve Android.
Jak ukazuje nezávislá studie , jenom za rok 2011 pocet malware útoku na Android zarízení vzrostl o 500% a Google je casto nucen odstranit aplikace obsahující malware z Android Marketu.

SPAMfighter Aps, špicka ve vyvíjení zabezpecovacích produktu pro systémy Windows - jak pro soukromé uživatele tak i servery, prichází nyní na trh s novou variantou svého antivirového programu VIRUSfighter- tentokrát pro Android.
VIRUSfighter Android chrání Android zarízení pred nejnovejšími hrozbami . Mezi jeho funkce patrí:

http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/VIRUSfighter-for-Android.asp

Pravidelné aktualizace zajištující vysokou detekcní úspešnost a stabilní ochranu
Scanování na vyžádání ( spolu s plánovaným scanováním) pro uchování životnosti baterie
Scanování stažených aplikací predtím než jsou použity
Podpora Kindle Fire


VIRUSfighter Android je nejnovejším prírustkem do VIRUSfighter rodiny produktu a má za úkol chránit Android zarízení pred útoky malware. Program je k dispozici ve free verzi a dá se stáhnout z Android Marketu zde: http://www.androidmarket.cz/
VIRUSfighter Pro je produktem chránícím pocítace s Windows systémem pred škodlivým softwarem, viry a dalším malware. Software je možné naprosto zdarma vyzkoušet po dobu 30-ti dní. Stáhnout se dá odtud: http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/Download_Download.asp

VIRUSfighter Server je, jak už sám název napovídá, urcen pro ochranu serveru. I tento produkt je možné vyzkoušet naprosto zdarma po dobu 30-ti dní a aktuálne je možné jej porídit za výjimecne nízkou cenu. Ke stažení k dispozici zde: http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/VIRUSfighter-for-servers.asp

U príležoitosti uvedení VIRUSfighter Android na trh, Henrik Sorensen, CEO spolecnosti SPAMfighter Aps, uvedl: „ Pridáním VIRUSfighter Android k existujícímu portfoliu našich produktu se nám podarilo pokrýt všechny platformy, které jsou nejvíce ohroženy online podvodníky: od systému Windows pro koncové uživatele a servery až k Android mobilním telefonum. Máme opravdu velkou radost, že nyní nabízíme ochranu i stále rostoucímu poctu uživatelu Android zarízení."

 

 

 

 

 

» SPAMfighter - 19-01-2012

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další