SPAMfighter uvádí na trh free antivirový produkt pro Android


Mobilní telefony a Tablet PC zacínají dominovat trhu a stále více se používají k soukromému nebo firemnímu internetovému bankovnictví a ukládání citlivých dat. Práve to je duvodem proc se poslední dobou zvyšuje riziko jejich napadení zlodeji identit a dalšími kriminálními živly. Cím bežneji se tato zarízení budou používat, tím více príležitostí se tak otevre pro podvodníky a všelijaké kriminální skupiny. Riziko napadení je pak zvlášte vysoké u zarízení s otevrenou architekturou, jakým je práve Android.
Jak ukazuje nezávislá studie , jenom za rok 2011 pocet malware útoku na Android zarízení vzrostl o 500% a Google je casto nucen odstranit aplikace obsahující malware z Android Marketu.

SPAMfighter Aps, špicka ve vyvíjení zabezpecovacích produktu pro systémy Windows - jak pro soukromé uživatele tak i servery, prichází nyní na trh s novou variantou svého antivirového programu VIRUSfighter- tentokrát pro Android.
VIRUSfighter Android chrání Android zarízení pred nejnovejšími hrozbami . Mezi jeho funkce patrí:

http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/VIRUSfighter-for-Android.asp

Pravidelné aktualizace zajištující vysokou detekcní úspešnost a stabilní ochranu
Scanování na vyžádání ( spolu s plánovaným scanováním) pro uchování životnosti baterie
Scanování stažených aplikací predtím než jsou použity
Podpora Kindle Fire


VIRUSfighter Android je nejnovejším prírustkem do VIRUSfighter rodiny produktu a má za úkol chránit Android zarízení pred útoky malware. Program je k dispozici ve free verzi a dá se stáhnout z Android Marketu zde: http://www.androidmarket.cz/
VIRUSfighter Pro je produktem chránícím pocítace s Windows systémem pred škodlivým softwarem, viry a dalším malware. Software je možné naprosto zdarma vyzkoušet po dobu 30-ti dní. Stáhnout se dá odtud: http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/Download_Download.asp

VIRUSfighter Server je, jak už sám název napovídá, urcen pro ochranu serveru. I tento produkt je možné vyzkoušet naprosto zdarma po dobu 30-ti dní a aktuálne je možné jej porídit za výjimecne nízkou cenu. Ke stažení k dispozici zde: http://www.spamfighter.com/VIRUSfighter/Lang_CS/VIRUSfighter-for-servers.asp

U príležoitosti uvedení VIRUSfighter Android na trh, Henrik Sorensen, CEO spolecnosti SPAMfighter Aps, uvedl: „ Pridáním VIRUSfighter Android k existujícímu portfoliu našich produktu se nám podarilo pokrýt všechny platformy, které jsou nejvíce ohroženy online podvodníky: od systému Windows pro koncové uživatele a servery až k Android mobilním telefonum. Máme opravdu velkou radost, že nyní nabízíme ochranu i stále rostoucímu poctu uživatelu Android zarízení."

 

 

 

 

 

» SPAMfighter - 19-01-2012

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další