Stejně efektivní Exchange filtrování spamu, ale nově s anti-virem zdarma

SPAMfighter Exchange Module (SEM) je anti-spam a anti-virové rešení pro Microsoft Exchange server, který využívá na 36.000 spolecností po celém svete. SEM nabízí presné a efektivní filtrování spamu a viru. Jazykové filtry, filtry obsahu, možnost nastavení vlastních zásad a akcí a spousta dalších funkcí zajištují vysokou výkonnost filtrování a nízkou hodnotu false positive.

SPAMfighter Exchange Server je široké verejnosti známý, jako uživatelsky prívetivý a efektivní doplnek zabezpecení Microsoft Exchange prostredí. Za zmínku stojí také to, že SEM bylo udeleno nekolik ocenení od renomovaných odborných magazinu a certifikujících agentur.

http://www.spamfighter.com/Lang_CS/News_940-SPAMfighter-Exchange-Modul-získal-od-komunity-Microsoft-Exchange-Server-Msexchangeorg-zlaté-ocenení-Gold-Award.htm


SPAMfighter Aps, zlatý partner spolecnosti Microsoft a globální poskytovatel anti-spam a anti-virových rešení, prichází s revolucní nabídkou na SPAMfighter Exchange Module. Anti-virový filtr, který byl dríve placeným doplnkem SPAMfighter Exchange Modulu, mohou noví uživatelé získat naprosto zdarma. Znamená to tedy , že pokud si k SEM - filtru na spam pro Exchange server, chcete porídit i anti-virový filtr, dostanete jej úplne zdarma. A nejlepší na tom všem je, že si mužete SEM otestovat a zdarma jej používat po celých 30 dní.

http://www.spamfighter.com/Lang_CS/Product_SEM.asp

Ceny jsou uvedeny zde:
http://www.spamfighter.com/Lang_CS/Payment_Choose_Product_SEM.asp


SPAMfighter Business produkty
Spolecnost SPAMfighter, certifikovaný partner Microsoft, sídlí v Dánsku a je vedoucím Evropským developerem zabezpecovacího softwaru pro servery a hosted services pro tisíce spolecností z 228 zemí sveta. Proti spamu spolecnost SPAMfighter bojuje od roku 2003 a u svých business produktu se soustredí zejména na to, nabídnout firmám a podnikum produkty špickové kvality. Krome Busineess rady, nabízí SPAMFighter širokou škálu zabezpecovacího softwaru pro PC, Mac a mobilní zarízení.

» SPAMfighter - 01-05-2012

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další