Stejně efektivní Exchange filtrování spamu, ale nově s anti-virem zdarma

SPAMfighter Exchange Module (SEM) je anti-spam a anti-virové rešení pro Microsoft Exchange server, který využívá na 36.000 spolecností po celém svete. SEM nabízí presné a efektivní filtrování spamu a viru. Jazykové filtry, filtry obsahu, možnost nastavení vlastních zásad a akcí a spousta dalších funkcí zajištují vysokou výkonnost filtrování a nízkou hodnotu false positive.

SPAMfighter Exchange Server je široké verejnosti známý, jako uživatelsky prívetivý a efektivní doplnek zabezpecení Microsoft Exchange prostredí. Za zmínku stojí také to, že SEM bylo udeleno nekolik ocenení od renomovaných odborných magazinu a certifikujících agentur.

http://www.spamfighter.com/Lang_CS/News_940-SPAMfighter-Exchange-Modul-získal-od-komunity-Microsoft-Exchange-Server-Msexchangeorg-zlaté-ocenení-Gold-Award.htm


SPAMfighter Aps, zlatý partner spolecnosti Microsoft a globální poskytovatel anti-spam a anti-virových rešení, prichází s revolucní nabídkou na SPAMfighter Exchange Module. Anti-virový filtr, který byl dríve placeným doplnkem SPAMfighter Exchange Modulu, mohou noví uživatelé získat naprosto zdarma. Znamená to tedy , že pokud si k SEM - filtru na spam pro Exchange server, chcete porídit i anti-virový filtr, dostanete jej úplne zdarma. A nejlepší na tom všem je, že si mužete SEM otestovat a zdarma jej používat po celých 30 dní.

http://www.spamfighter.com/Lang_CS/Product_SEM.asp

Ceny jsou uvedeny zde:
http://www.spamfighter.com/Lang_CS/Payment_Choose_Product_SEM.asp


SPAMfighter Business produkty
Spolecnost SPAMfighter, certifikovaný partner Microsoft, sídlí v Dánsku a je vedoucím Evropským developerem zabezpecovacího softwaru pro servery a hosted services pro tisíce spolecností z 228 zemí sveta. Proti spamu spolecnost SPAMfighter bojuje od roku 2003 a u svých business produktu se soustredí zejména na to, nabídnout firmám a podnikum produkty špickové kvality. Krome Busineess rady, nabízí SPAMFighter širokou škálu zabezpecovacího softwaru pro PC, Mac a mobilní zarízení.

» SPAMfighter - 01-05-2012

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další