Aktualizační nástroj zdarma od společnosti SPAMfighter

Společnost SPAMfighter představuje svůj nový program, OUTDATEfighter - nástroj na zvýšení stability počítače a zlepšení jeho výkonu - a to naprosto zdarma!

OUTDATEfigheter vyhledá, stáhne a naisnatluje nejnovější softwarové aktualizace pro PC

Kodaň, 22. března 2013 - SPOlečnost SPAMfighter (www.spamfighter.com), vedoucí poskytovatel produktů na zabezpečení a optimalizaci počítačů, serverů, tabletů a chytrých telefonů, které používají operační systém Windows, Mac nebo Android, dnes uvádí na trh svou novinku, OUTDATEfighter, nástroj zdarma na aktualizaci softwaru v počítačích s operačním systémem Windows.

Podle posledního průzkumu služby Skype, celých 40% uživatelů v USA, Velké Británii a Německu, neaktualizuje nainstalovaný software, i když je k tomu vydavatelé softwaru vyzvali. Hlavním důvodem toho jsou obavy o bezpečnost ( 45 % dotázaných), obavy že proces aktualizace zabere příliš mnoho času ( 27% dotázaných) a nejasné informace o tom, co nová verze softwaru slibuje ( 26% dotázaných). Někteří vydavatelé softwaru automaticky aktualizují své uživatele, ale velký počet vydavatelů automatické aktualizace svým uživatelům nenabízí ba ani je o nich neinformuje. Windows uživatelé tak používají zastaralý software buď zcela nevědomky anebo proto, že si to sami zvolili.

"Zastaralý software ovlivňuje celkovou stabilitu počítače, snižuje jeho výkon a zvyšuje riziko zabezpečení", říká Henrik Sorensen, výkonný ředitel SPAMfighter. "Náš nejnovější produkt, OUTDATEfighter, zajišťuje, že uživatelé používají nejnovější verze všech svých softwarových programů."

OUTDATEfighter, aktualizační nástroj zdarma, používá prohledávací modul, který rychle skenuje miliony aktualizací, které jsou k dispozici, upozorní uživatele na novější verze programů a vytvoří seznam možných aktualizací.

 

OUTDATEfighter:

Rychlé skenování PC. OUTDATEfighter vyhledá zastaralý software a poskytne návod ke stažení a instalaci aktualizací.

  • Eliminuje riziko ohrožení. Zastaralý software může způsobovat vážné problémy v zabezpečení počítače. OUTDATEfighter aktualizuje Java a podobné technologie náchylné k ohrožení zabezpečení.
  • Zlepšuje funkčnost softwaru. Nejnovější aktualizace od výrobců často obsahují zdokonalené nebo nové funkce.
  • Zvyšuje stabilitu a výkon. Zastaralý software může obsahovat chyby, které mohou vést ke zpomalování počítače nebo jeho selhání.Je pravděpodobné, že v nových verzích byly tyto nedostatky odstraněny.
  • Zvyšuje produktivitu. Šetří čas - manuální vyhledávání aktualizací je časově velmi náročné.
  • Zvyšuje bezpečnost online. Spousta webových stránek, které nabízí aktualizace softwaru, jsou infikovány malware a představují vysoké riziko ohrožení. OUTDATEfighter ověřuje všechny aktualizace a provádí kontrolu na viry a jiný škodlivý software předtím, než aktualizace uživateli nabídne.

Integruje aktualizace Windows a odinstalování softwaru. OUTDATEfighter má dvě funkce navíc: vyhledá a stáhne důležité Windows aktualizace a nabízí možnost odinstalování zbytečného softwaru.

OUTDATEfighter je aktualizačním nástrojem zdarma pro počítače s operačním systémem Windows a k dispozici ke stažení jej najdete zde:

http://www.spamfighter.com/OUTDATEfighter/Lang_CS/.

» SPAMfighter - 02-04-2013

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další