Zdokonalená antivirová ochrana pro Microsoft Exchange

SPOlečnost SPAMfighter (www.spamfighter.com), vedoucí poskytovatel produktů na zabezpečení a optimalizaci počítačů, serverů, tabletů a chytrých telefonů, které používají operační systém Windows, Mac nebo Android, dnes na trh uvedla rozšířenou verzi antivirového modulu SPAMfighter Exchange Module 4.3.4.0.

Tato nejnovější verze je jedinečná ze dvou důvodů: obsahuje zdokonalenou detekci malware/virů a celkové zlepšení výkonu. Navíc do této verze byly implementovány nové mechanismy na podporu aktuálních i budoucích aktualizací na systém Exchange 2013 - včetně aktuální kumulativní aktualizace 1.

Kumulativní aktualizace 1 pro Exchange server 2013, kterou společnost Microsoft nedávno vydala, řeší hned několik problémů, které byly v ExcHANGE serveru 2013 zaznamenány.

"Nový antivirový modul se hladce integruje do Micrososft Exchange serveru, rychleji skenuje emailové schránky Micrososft Exchange na viry a současně udržuje vysoký poměr zachyceného spamu." říká hlavní systémový inženýr Michael Hansen.

SPAMfighetr Exchange Modul se automaticky integruje do Micrososft Exchange 2000 - 2013, skenuje emailové schránky na viry a další škodlivý software, filtruje spam a chrání před phishing útoky. SPAMfighter Exchange Modul software získal několik významných ocenění od Microsoft Exchange expertů, certifikačních agentur a známých publikací věnovaných právě systému Exchange. Jednou z nejvýznamnějších cen je Gold Award od MSExchange.org a Spam certifikace od VBSpam.

Plná verze SPAMfighter Exchange Modulu 4.3.4.0 je včetně podpory nejnovějšího systému Microsoft Exchange 2013 a zdokonaleného antivirového modulu k dispozici na vyzkoušení.

 

Klikněte sem pro více informací.

» SPAMfighter - 01-05-2013

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další