Zdokonalená antivirová ochrana pro Microsoft Exchange

SPOlečnost SPAMfighter (www.spamfighter.com), vedoucí poskytovatel produktů na zabezpečení a optimalizaci počítačů, serverů, tabletů a chytrých telefonů, které používají operační systém Windows, Mac nebo Android, dnes na trh uvedla rozšířenou verzi antivirového modulu SPAMfighter Exchange Module 4.3.4.0.

Tato nejnovější verze je jedinečná ze dvou důvodů: obsahuje zdokonalenou detekci malware/virů a celkové zlepšení výkonu. Navíc do této verze byly implementovány nové mechanismy na podporu aktuálních i budoucích aktualizací na systém Exchange 2013 - včetně aktuální kumulativní aktualizace 1.

Kumulativní aktualizace 1 pro Exchange server 2013, kterou společnost Microsoft nedávno vydala, řeší hned několik problémů, které byly v ExcHANGE serveru 2013 zaznamenány.

"Nový antivirový modul se hladce integruje do Micrososft Exchange serveru, rychleji skenuje emailové schránky Micrososft Exchange na viry a současně udržuje vysoký poměr zachyceného spamu." říká hlavní systémový inženýr Michael Hansen.

SPAMfighetr Exchange Modul se automaticky integruje do Micrososft Exchange 2000 - 2013, skenuje emailové schránky na viry a další škodlivý software, filtruje spam a chrání před phishing útoky. SPAMfighter Exchange Modul software získal několik významných ocenění od Microsoft Exchange expertů, certifikačních agentur a známých publikací věnovaných právě systému Exchange. Jednou z nejvýznamnějších cen je Gold Award od MSExchange.org a Spam certifikace od VBSpam.

Plná verze SPAMfighter Exchange Modulu 4.3.4.0 je včetně podpory nejnovějšího systému Microsoft Exchange 2013 a zdokonaleného antivirového modulu k dispozici na vyzkoušení.

 

Klikněte sem pro více informací.

» SPAMfighter - 01-05-2013

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další