Exchange Server Filtrování odchozího spamu se SPAMfighter Exchange Modulem verze 5

SPAMfighter Exchange Module verze 5 nyní filtruje příchozí, odchozí a interní spam

Copenhagen 10. srpna 2013 -- SPAMfighter (www.spamfighter.com), vedoucí poskytovatel aplikací a softwaru na zabezpečení a optimalizaci pro počítače, servery, tablety a chytré telefony s operačními systémy Windows, Mac, a Android, dnes oznamuje vydání 5. verze populárního SPAMfighter Exchange Modulu, výkonného filtru na spam pro velké i malé společnosti. SPAMfighter Exchange Module nyní filtruje příchozí, odchozí a interní spam.

Mnoho společností se potýká s tím jak nastavit nebo vynutit dodržování pravidel pro rozesílání emailů a obávají se, že by zaměstnanci mohli email používat buď nevhodně nebo neefektivně. SPAMfighter Exchange Module Verze 5 obsahuje funkce na kontrolu odchozích emailů, mezi ověřované parametry patří např. velká skupina adresátů nebo odkazy na YouTube videa. Nastavit se také dají druhy povolených příloh, které mohou emaily obsahovat. Aplikováním těchto parametrů budou organizace používat email mnohem efektivněji a vyhnou se riziku umístění na blacklist za rozesílání spamu.

Stejná pravidla mohou být také aplikována pro interní kancelářské emaily, aby byla komunikace mezi zaměstnanci efektivnější a bez rušivých elementů.

SPAMfighter Exchange Module Verze 5 obsahuje také další funkce, mezi které patří:

* Filtr na Velká písmena - Zabrání uživatelům odesílat emaily obsahující příliš mnoho textu psaného velkými písmeny.
* Nové oznamovací emaily - Plná podpora příchozího, odchozího nebo interního spamu.
* Diagnostika spamu - Testy na anti-spamové zabezpečení.
* Aktualizované uživatelské rozhraní - Nyní zahrnuje přístup na Live Chat.

"Toto je bez pochyby největší aktualizace za celou osmiletou historii SPAMfighter Exchange Modulu," říká Henrik Sorensen, zakladatel a výkonný ředitel společnosti SPAMfighter. " Naslouchali jsme trhu, naslouchali jsme našim váženým distributorům a samozřejmě jsme naslouchali i našim uživatelům. Na trhu existuje poptávka po filtru, který se zaměřuje nejen na příchozí spam, ale také na spam odchozí a interní."

Kromě nově představeného filtrování odchozích a interních emailů, je SPAMfighter Exchange Module také nositelem ocenění za svůj modul na filtrování spamu pro Microsoft Exchange Filter. Nastavení SPAMfighter Exchange Modulu zabere pouhých pár minut, plně se integruje do Microsoft Exchange Serveru a je připraven okamžitě začít filtrovat spam. Jednoduchá pravidla a zásady mohou být jednoduše aplikován na jednotlivé uživatele nebo skupiny uživatelů.

Během 30-ti denní zkušební verze společnosti získají přehled o tom, kolik času a peněz jim odstranění příchozího, odchozího a interního spamu může ušetřit.Nové funkce SPAMfighter Exchange Module verze 5 jsou k dispozici pro Microsoft Exchange Server 2007, 2010, a 2013. SPAMfighter Exchange Module bude samozřejmě nadále podporovat předchozí verze Microsoft Exchange Server včetně 2000, 2003. Následující virtuální prostředí jsou také podporována: VMware, Windows Hyper-V, a Microsoft Virtual Server.

SPAMfighter Exchange Module Verze 5, včetně podpory pro Exchange 2013, je ode dneška k dispozici ke stažení.

 

» SPAMfighter - 20-08-2013

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další