SPAMfighter nyní kompatibilní s Outlook 2010 a Thunderbird 3.1

Kodan 13-07-2010, spolecnost SPAMfighter Aps, Microsoft Certified Gold Partner, s potešením oznamuje, že poslední verze oceneného a velice oblíbeného anti-spam filtru, SPAMfighter Pro a Standard, je nyní plne kompatibilní s Microsoft Outlook a Thunderbird 3.1.


Uživatelé Outlook 2010 a Thunderbird 3.1 si nyní mohou nainstalovat a plne využívat SPAMfighter, anti-spam filtr, který je jednickou na Evropském trhu.
Spolecnost SPAMfighter také rozšírila svou celkovou anti-spam komunitu, která v soucasné dobe cítá na 7.2. milionu uživatelu informujících a blokujících spam.
Pokud uživatelé SPAMfighter narazí na email se spamem, nabízí se jim možnost spam nahlásit pouhým jedním kliknutím. Jakmile je takový email nahlášen dostatecným poctem uživatelu, je automaticky blokován od celé SPAMfighter komunity ve 220 zemích po celém svete. Vetšina SPAMfighter uživatelu tak tento email se spamem nikdy nedostane. Tento zpusob boje proti spamu se stal velice populárním a vysoce efektivním.
SPAMfighter funkce zahrnují:
- Snadná instalace a okamžitá ochrana pred spamem
- Kompatibilní s Microsoft Windows 7, Windows XP, Windows Vista a Windows 2000
- Jednoduché rozhraní - snadné k použití
- K dispozici ve free a Pro verzi
- Ke stažení ve více než 20 jazycích

„Otlook 2010 pro nás predstavoval opravdovou výzvu a to zejména z toho duvodu, že bylo razantne zmeneno rozhraní. Jsme skutecne nesmírne rádi, že uživatelé Outlook 2010 se nyní mohou pridat do naší SPAMfighter komunity", ríká Martin Thorborg, spoluzakladatel spolecnosti SPAMfighter. „Soucasne jsme dostávali ohromné množství požadavku na verzi SPAMfighter, která by podporovala Thunderbird 3.1, a na jejich základe jsme se pustili i do tohoto projektu. Podarilo se nám tedy vytvorit zbrusu novou verzi našeho anti-spam filtru, která spnuje ocekávání našich uživatelu. To je pro nás nesmírne duležité", pokracuje Martin Thorborg.

» SPAMfighter - 13-07-2010

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další