SPAMfighter a NovaStor partnery

Spolecnost NovaStor uvedla na trh private-label verzi aplikace pro Windows registr


BOCA RATON, Fla. (13. cervence, 2010) - Spolecnost SPAMfighter, evropský vedoucí developer softwaru pro ochranu PC a serveru , s potešením oznamuje uzavrení nového partnerství se spolecností NovaStor, mezinárodním developerem softwaru pro ochranu dat a backup systemu. NovaStor predstavila svou private -label verzi programu SLOW-PCfighter pod názvem NovaTuneUp.
Private -label verze SLOW-PCfighter je perfektním rešením pro spolecnosti, které chtejí poskytnout svým zákazníkum efektivní software pro PC, bez vysokých nákládu a ušetreným casem, který by byl potreba na samotný vývoj.
"SPAMfighter nabízí ta nejlepší doplnková rešení, pomocí nichž mají naši zákazníci k dispozici širší portfolio produktu ," ríká Mike Andrews, výkonný reditel NovaStor. "Pomocí NovaTuneUp, private -label verze SLOW-PCfighter, jsme schopni našim zákazníkum poskytnout vysoce efektivní program na vycištení registru, který pomáhá rešit jejich problémy s výkonem pocítace. "
Stejne jako populární software SLOW-PCfighter z dílny spolecnosti SPAMfighter, NovaTuneUP optimalizuje spouštení Windows, tím, že najde a odstraní všechny neplatné/nepoužívané vstupy od instalací ruzných programu a ovladacu.
"Uzavrení partnerství s NovaStor nás opravdu teší, pomáhá nám rozšírovat náš populární software na cištení Windows registru novým zákazníkum. " , ríká Lori Fraijo-Raygoza, výkonný reditel SPAMfighter pro Severní Ameriku.
O NovaStor
Spolecnost NovaStor (http://www.novastor.com) je mezinárodní poskytovatel software rešení na ochranu dat a backup systemu, mezi produkty NovaStor patrí napríklad NovaBACKUP, rešení na ochranu dat se skvelým renomé. NovaStor poskytuje software, SaaS rešení a služby pro lokální a online backup, obnovu a uchovávání nepostradatelných dat. Mezi NovaStor klienty patrí domácí , mobilní a SMB uživatelé, poskytovatelé služeb a mezinárodní korporace. NovaStor softwarová rešení nejsou závislá na platforme ci hardware a zarucují dosažení optimálního jak technického tak i ekonomického využití stávajícího a budoucího IT prostredí. NovaStor sídlí ve Švýcarsku (Zug), má kanceláre v Nemecku (Hamburg) a USA (Agoura Hills) a je reprezentována v nekolika dalších zemích na základe uzavrených partnerství.
O SPAMfighter
Spolecnost SPAMfighter, se sídlem v Dánsku, je vedoucím Evropským developerem softwaru pro ochranu PC a server, poskytujícím ochranu pro 7 158 016 uživatelu z 227 zemí po celém svete. Krome spam filtru, který získal radu ocenení, patrí mezi SPAMfighter produkty na optimalizaci PC, anti-spyware a anti-virová rešení. Spolecnost SPAMfighter nabízí celou škálu mnohajazycných white-label možností. Spolecnost SPAMfighter založili a vlastní Henrik Sørensen, Martin Thorborg (zakladatelé Jubii -nejvetšího internetového portálu v Dánsku, nyní je Jubii soucástí Lycos Europe Network, Daniel Hjortholt a Martin Dyring.

» SPAMfighter - 13-07-2010

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další