SPAMfighter a NovaStor partnery

Spolecnost NovaStor uvedla na trh private-label verzi aplikace pro Windows registr


BOCA RATON, Fla. (13. cervence, 2010) - Spolecnost SPAMfighter, evropský vedoucí developer softwaru pro ochranu PC a serveru , s potešením oznamuje uzavrení nového partnerství se spolecností NovaStor, mezinárodním developerem softwaru pro ochranu dat a backup systemu. NovaStor predstavila svou private -label verzi programu SLOW-PCfighter pod názvem NovaTuneUp.
Private -label verze SLOW-PCfighter je perfektním rešením pro spolecnosti, které chtejí poskytnout svým zákazníkum efektivní software pro PC, bez vysokých nákládu a ušetreným casem, který by byl potreba na samotný vývoj.
"SPAMfighter nabízí ta nejlepší doplnková rešení, pomocí nichž mají naši zákazníci k dispozici širší portfolio produktu ," ríká Mike Andrews, výkonný reditel NovaStor. "Pomocí NovaTuneUp, private -label verze SLOW-PCfighter, jsme schopni našim zákazníkum poskytnout vysoce efektivní program na vycištení registru, který pomáhá rešit jejich problémy s výkonem pocítace. "
Stejne jako populární software SLOW-PCfighter z dílny spolecnosti SPAMfighter, NovaTuneUP optimalizuje spouštení Windows, tím, že najde a odstraní všechny neplatné/nepoužívané vstupy od instalací ruzných programu a ovladacu.
"Uzavrení partnerství s NovaStor nás opravdu teší, pomáhá nám rozšírovat náš populární software na cištení Windows registru novým zákazníkum. " , ríká Lori Fraijo-Raygoza, výkonný reditel SPAMfighter pro Severní Ameriku.
O NovaStor
Spolecnost NovaStor (http://www.novastor.com) je mezinárodní poskytovatel software rešení na ochranu dat a backup systemu, mezi produkty NovaStor patrí napríklad NovaBACKUP, rešení na ochranu dat se skvelým renomé. NovaStor poskytuje software, SaaS rešení a služby pro lokální a online backup, obnovu a uchovávání nepostradatelných dat. Mezi NovaStor klienty patrí domácí , mobilní a SMB uživatelé, poskytovatelé služeb a mezinárodní korporace. NovaStor softwarová rešení nejsou závislá na platforme ci hardware a zarucují dosažení optimálního jak technického tak i ekonomického využití stávajícího a budoucího IT prostredí. NovaStor sídlí ve Švýcarsku (Zug), má kanceláre v Nemecku (Hamburg) a USA (Agoura Hills) a je reprezentována v nekolika dalších zemích na základe uzavrených partnerství.
O SPAMfighter
Spolecnost SPAMfighter, se sídlem v Dánsku, je vedoucím Evropským developerem softwaru pro ochranu PC a server, poskytujícím ochranu pro 7 158 016 uživatelu z 227 zemí po celém svete. Krome spam filtru, který získal radu ocenení, patrí mezi SPAMfighter produkty na optimalizaci PC, anti-spyware a anti-virová rešení. Spolecnost SPAMfighter nabízí celou škálu mnohajazycných white-label možností. Spolecnost SPAMfighter založili a vlastní Henrik Sørensen, Martin Thorborg (zakladatelé Jubii -nejvetšího internetového portálu v Dánsku, nyní je Jubii soucástí Lycos Europe Network, Daniel Hjortholt a Martin Dyring.

» SPAMfighter - 13-07-2010

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další