10 milionů stažení oceněného programu na čištění registru - SLOW-PCfighter

Brzy tomu bude již 19 mesícu, co SPAMfighter uvedl na trh cistic registru SLOW-PCfighter, který si stáhlo na 10 milionu uživatelu. Cítac poctu stahování dosáhl této magické hranice pred nekolika dny.

"Jsme nadšeni z obliby, jakou si produkt na trhu získal a ocekáváme, že si jej stáhne mnohem více dalších uživatelu." rekl Henrik Sørensen, CEO SPAMfighter.

SLOW-PCfighter je cistic registru, který je rychlý a snadný k použítí. SLOW-PCfighter provede rychlou analýzu chyb v pocítacích používajících operacní system Windows, najde a odstraní z Windows registru všechny nepoužívané a zastaralé vstupy at už z nevydarených driver installací, instalací softwaru anebo chybných odinstalování.
Zjednodušene receno, SLOW-PCfighter vycistí Windows registr od všech vstupu, které by mohli negativne ovlivnovat výkon pocítace. Program je v soucasné dobe k dispozici ve 26 jazycích a je plne kompatibilní s Windows 2000, Windows XP, Windows Vista and Windows 7.

Behem techto prvních 19-ti mesícu na trhu získal SLOW-PCfighter celou radu pozitivních ohlasu od renomovaných IT magazínu a webu nabízejících nejruznejší typy softwaru ke stahování. Prectete si nekteré z ohlasu zde.

SLOW-PCfighter je pro softwarové spolecnosti, které by meli zájem o mnoho-jazycný cistic registru pod svou vlastní znackou, k dispozici ve white label verzi. Pro vice info.

» SPAMfighter - 22-11-2010

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další