Jarní úklid ve vašem PC s FULL-DISKfighter, novým produktem od SPAMfighter

SPAMfighter s potešením oznamuje uvedení na trh svého nového softwaru na cištení disku a souboru: FULL-DISKfighter. Tento nový software je urcen uživatelum PC, kterí potrebují zlepšit výkon a stabilitu pocítace. Pomocí FULL-DISKfighter mohou snadno a rychle vymazat práve ty nechtené soubory, které zahlcují pevné disky pocítacu a obecne snižují jejich výkon. Pokaždé, když je pocítac použit, se v pozadí mohou hromadit docasné a nevyžádné soubory. Casem budou tyto soubory zabírat obrovskou cást prostoru v pocítaci a zpomalovat ho. Pokud nejsou nevyžádané soubory prubežne ostranovány, muže být zpomalení pocítace velmi výrazné.

FULL-DISKfighter v podstate predstavuje 4 nástroje v jednom a nabízí uživatelum následující funkce:

  • Snadno najde prebytecné soubory , které mohou být vymazány a obnoví tak ztracený prostor na disku k jiným úcelum.
  • Cistí Historii Windows aktualizací, docasné Internetové soubory , service packs, soubory protokolu, crash logs, výpisy stavu pameti, hlášení o chybách a další element, které zbytecne zabírají prostor
  • Reorganizuje a defragmentuje pevný disk mnohem efektivneji než jiné nástroje integrované ve Windows
  • Lokalizuje velké soubory , které zabírají obrí proctor na pevném disku

"Ve SPAMfighter máme z nového programu FULL-DISKfighter, který se zaradil do našeho arsenálu produktu urcených k zabezpecení a zvýšení výkonu pocítace, ohromnou radost . Dali jsme si opravdu záležet na tom, aby byl FULL-DISKfighter vysoce efektivní, snadný k použití a plne kompatibilní se všemi operacními systémy Windows. V program integrovaný manuál uživatele provází každým krokem a zajištuje tak, aby byli výkon i rychlost zvýšeny na maximum.", rekl Martin Thorborg, spoluzakladatel spolecnosti SPAMfighter.

» SPAMfighter - 24-01-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další