Jarní úklid ve vašem PC s FULL-DISKfighter, novým produktem od SPAMfighter

SPAMfighter s potešením oznamuje uvedení na trh svého nového softwaru na cištení disku a souboru: FULL-DISKfighter. Tento nový software je urcen uživatelum PC, kterí potrebují zlepšit výkon a stabilitu pocítace. Pomocí FULL-DISKfighter mohou snadno a rychle vymazat práve ty nechtené soubory, které zahlcují pevné disky pocítacu a obecne snižují jejich výkon. Pokaždé, když je pocítac použit, se v pozadí mohou hromadit docasné a nevyžádné soubory. Casem budou tyto soubory zabírat obrovskou cást prostoru v pocítaci a zpomalovat ho. Pokud nejsou nevyžádané soubory prubežne ostranovány, muže být zpomalení pocítace velmi výrazné.

FULL-DISKfighter v podstate predstavuje 4 nástroje v jednom a nabízí uživatelum následující funkce:

  • Snadno najde prebytecné soubory , které mohou být vymazány a obnoví tak ztracený prostor na disku k jiným úcelum.
  • Cistí Historii Windows aktualizací, docasné Internetové soubory , service packs, soubory protokolu, crash logs, výpisy stavu pameti, hlášení o chybách a další element, které zbytecne zabírají prostor
  • Reorganizuje a defragmentuje pevný disk mnohem efektivneji než jiné nástroje integrované ve Windows
  • Lokalizuje velké soubory , které zabírají obrí proctor na pevném disku

"Ve SPAMfighter máme z nového programu FULL-DISKfighter, který se zaradil do našeho arsenálu produktu urcených k zabezpecení a zvýšení výkonu pocítace, ohromnou radost . Dali jsme si opravdu záležet na tom, aby byl FULL-DISKfighter vysoce efektivní, snadný k použití a plne kompatibilní se všemi operacními systémy Windows. V program integrovaný manuál uživatele provází každým krokem a zajištuje tak, aby byli výkon i rychlost zvýšeny na maximum.", rekl Martin Thorborg, spoluzakladatel spolecnosti SPAMfighter.

» SPAMfighter - 24-01-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další