SPAMfighter Exchange Modul získal od komunity Microsoft Exchange Server Msexchange.org zlaté ocenění Gold Award.

SPAMfighter Exchange Module (SEM) je uživatelsky prívetivý filtr na viry a spam, urcený pro Microsoft Exchange Server. V soucasné dobe jej využívá na 36.000 spolecností z celého sveta. SEM poskytuje rozšírenou ochranu pred nejruznejšími hrozbami pocházejícími z emailu a pred phishing pokusy pomocí rozšíreného obsahu filtrování , strategiemi zpracování a velmi populární funkce, kdy se na filtrování spamu podílí celá komunita uživatelu.

Recenzent Brian M. Posey v podrobné analýze, která zahrnuje instalaci, použití a funkce SEM ( www.msexchange.org ), uvádí, že pouze nekolik úloh v oblasti správy Exchange Serveru má stejnou duležitost jako filtrování spamu. Po dukladném testování je SEM udelena cena Gold Award - program získal 4,8 z celkového poctu 5,0 bodu.

O správe SEM recenzent ríká: " Soucástí programu je také funkce "Uživatelské skupiny", která usnadnuje správu strategií zpracování ve vetších organizacích, a mne samotného zejména nadchlo, že SPAMfighter umožnuje uživatelum automaticky importovat z adresárové služby Active Directory do uživatelské skupiny.

Jedním z nebezpecných faktoru pri instalování spam filtru ve spolecnosti je hrozba hodnot false-positive. K tomuto recenzent uvádí: "Nejnovejší verze programu vám dává možnost dát na seznam whitelsit i ruzné druhy príloh, což se ukázalo být velmi užitecným pro kohokoliv, kdo potrebuje dostávat spustitelné soubory v emailu. "
Recenzent dále komentuje: "Software je dle mého názoru velmi snadný k nainstalování a konfiguraci a všechny jeho nové funkce výrazným zpusobem pomohou organizacím nejen v boji poti spamu, ale zároven je program bude i chránit pred hodotami false positive."

Henrik Sorensen, SPAMfighter CEO komentuje; "Jsme velice potešeni , že usílí, které jsme vynaložili pri tvorbe tohoto produktu, nezustalo bez povšimnutí a bylo odmeneno. SEM dokázal, že se tvrdá práce vyplatí a my jsme pripraveni na další výzvy, které pusobení na SMB trhu prináší."

Recenze v plném znení je k dispozici zde( pouze v anglictine) :

SEM je k dispozici v 6 jazycích a po dobu 30-ti dní jej mužete vyzkoušet naprosto zdarma. Verzi si lze stáhnout zde: http://www.msexchange.org/articles_tutorials/product-reviews/product-review-spamfighter-exchange-module.html


Více o SEM: SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module je filtr na viry a spam urcený pro Exchange Server a Microsoft Exchange Server. K jeho funkcím patrí:

  • Filtrování podle Komunity / IP Addres / DNSBL
  • Rozšírené strategie na zpracování spamu pro jednotlivce i uživatelské skupiny
  • Ocenený anti spam engine
  • Zdokonalené filtrování obsahu spolu s rychlou a chytrou procedurou, kdy je text analyzován podle seznamu white-list
  • Plne integrovaný s MS Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010 a Microsoft Small Business Server
  • Bez rizika - žádné výpadky Exchange zpusobené SEM
  • Telefonická podpora a podpora emailem zdarma
  • Jazyky: Anglicky, Nemecky, Dánsky, Holandsky, Francouzsky a Španelsky

 

» SPAMfighter - 05-10-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další