SPAMfighter Exchange Modul získal od komunity Microsoft Exchange Server Msexchange.org zlaté ocenění Gold Award.

SPAMfighter Exchange Module (SEM) je uživatelsky prívetivý filtr na viry a spam, urcený pro Microsoft Exchange Server. V soucasné dobe jej využívá na 36.000 spolecností z celého sveta. SEM poskytuje rozšírenou ochranu pred nejruznejšími hrozbami pocházejícími z emailu a pred phishing pokusy pomocí rozšíreného obsahu filtrování , strategiemi zpracování a velmi populární funkce, kdy se na filtrování spamu podílí celá komunita uživatelu.

Recenzent Brian M. Posey v podrobné analýze, která zahrnuje instalaci, použití a funkce SEM ( www.msexchange.org ), uvádí, že pouze nekolik úloh v oblasti správy Exchange Serveru má stejnou duležitost jako filtrování spamu. Po dukladném testování je SEM udelena cena Gold Award - program získal 4,8 z celkového poctu 5,0 bodu.

O správe SEM recenzent ríká: " Soucástí programu je také funkce "Uživatelské skupiny", která usnadnuje správu strategií zpracování ve vetších organizacích, a mne samotného zejména nadchlo, že SPAMfighter umožnuje uživatelum automaticky importovat z adresárové služby Active Directory do uživatelské skupiny.

Jedním z nebezpecných faktoru pri instalování spam filtru ve spolecnosti je hrozba hodnot false-positive. K tomuto recenzent uvádí: "Nejnovejší verze programu vám dává možnost dát na seznam whitelsit i ruzné druhy príloh, což se ukázalo být velmi užitecným pro kohokoliv, kdo potrebuje dostávat spustitelné soubory v emailu. "
Recenzent dále komentuje: "Software je dle mého názoru velmi snadný k nainstalování a konfiguraci a všechny jeho nové funkce výrazným zpusobem pomohou organizacím nejen v boji poti spamu, ale zároven je program bude i chránit pred hodotami false positive."

Henrik Sorensen, SPAMfighter CEO komentuje; "Jsme velice potešeni , že usílí, které jsme vynaložili pri tvorbe tohoto produktu, nezustalo bez povšimnutí a bylo odmeneno. SEM dokázal, že se tvrdá práce vyplatí a my jsme pripraveni na další výzvy, které pusobení na SMB trhu prináší."

Recenze v plném znení je k dispozici zde( pouze v anglictine) :

SEM je k dispozici v 6 jazycích a po dobu 30-ti dní jej mužete vyzkoušet naprosto zdarma. Verzi si lze stáhnout zde: http://www.msexchange.org/articles_tutorials/product-reviews/product-review-spamfighter-exchange-module.html


Více o SEM: SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module je filtr na viry a spam urcený pro Exchange Server a Microsoft Exchange Server. K jeho funkcím patrí:

  • Filtrování podle Komunity / IP Addres / DNSBL
  • Rozšírené strategie na zpracování spamu pro jednotlivce i uživatelské skupiny
  • Ocenený anti spam engine
  • Zdokonalené filtrování obsahu spolu s rychlou a chytrou procedurou, kdy je text analyzován podle seznamu white-list
  • Plne integrovaný s MS Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010 a Microsoft Small Business Server
  • Bez rizika - žádné výpadky Exchange zpusobené SEM
  • Telefonická podpora a podpora emailem zdarma
  • Jazyky: Anglicky, Nemecky, Dánsky, Holandsky, Francouzsky a Španelsky

 

» SPAMfighter - 05-10-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další