Vyčistěte a optimalizujte svůj Mac ZDARMA ( Beta verze)

SPAMfighter s potešením oznamuje uvedení Beta verze svého prvního produktu pro Mac: FULL-DISKfighter for Mac. Kombinací 3 praktických funkcí v jednom, umožnuje FULL-DISKfighter for Mac uživatelum vycistit a optimalizovat svuj Mac.

FULL-DISKfighter for Mac také umí:

1. Najít nevyžádané soubory, vcetne zbylých dat po aplikacích, které byly odstraneny, nepoužívaných jazykových souboru a PPC binárních komponentu, které mohou být z Inetl Mac bezpecne odstraneny
2. Najít duplicitní soubory, které se casem nashromáždí na ruzných místech a pod ruznými názvy
3. Najít velké soubory podle velikosti, kterou si každý uživatel sám urcí, a zjistit, co zabírá ve vašem Macu nejvíc místa

Beta verze je urcena k testování programu a umožní nám získat cenný feedback o produktu, který bude procházet sledem aktualizací až do 1. ctvrtletí 2012, kdy bude pripraven pro plné uvedení na trh. Tato verze FULL-DISKfighter for Mac je beta verze urcená pro verejnost a je k dispozici se všemi funkcemi naprosto zdarma.
Není potreba žádná registrace a feedback lze zasílat na macbeta@spamfighter.com.
FULL-DISKfighter for Mac (Beta) si lze stáhnout na webových stránkách zde ( v anglictine) nebo prímo z tohoto dmg souboru. FULL-DISKfighter for Mac požaduje Intel-based Mac s OS X 10.5 nebo vyšším, minimální prostor na disku 25 MB a alespon 0,5 GB RAM.

» SPAMfighter - 06-12-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další