Vyčistěte a optimalizujte svůj Mac ZDARMA ( Beta verze)

SPAMfighter s potešením oznamuje uvedení Beta verze svého prvního produktu pro Mac: FULL-DISKfighter for Mac. Kombinací 3 praktických funkcí v jednom, umožnuje FULL-DISKfighter for Mac uživatelum vycistit a optimalizovat svuj Mac.

FULL-DISKfighter for Mac také umí:

1. Najít nevyžádané soubory, vcetne zbylých dat po aplikacích, které byly odstraneny, nepoužívaných jazykových souboru a PPC binárních komponentu, které mohou být z Inetl Mac bezpecne odstraneny
2. Najít duplicitní soubory, které se casem nashromáždí na ruzných místech a pod ruznými názvy
3. Najít velké soubory podle velikosti, kterou si každý uživatel sám urcí, a zjistit, co zabírá ve vašem Macu nejvíc místa

Beta verze je urcena k testování programu a umožní nám získat cenný feedback o produktu, který bude procházet sledem aktualizací až do 1. ctvrtletí 2012, kdy bude pripraven pro plné uvedení na trh. Tato verze FULL-DISKfighter for Mac je beta verze urcená pro verejnost a je k dispozici se všemi funkcemi naprosto zdarma.
Není potreba žádná registrace a feedback lze zasílat na macbeta@spamfighter.com.
FULL-DISKfighter for Mac (Beta) si lze stáhnout na webových stránkách zde ( v anglictine) nebo prímo z tohoto dmg souboru. FULL-DISKfighter for Mac požaduje Intel-based Mac s OS X 10.5 nebo vyšším, minimální prostor na disku 25 MB a alespon 0,5 GB RAM.

» SPAMfighter - 06-12-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další