Dva produkty SPAMfighter prošly testem VB100

V posledních letech se znacne zvýšil pocet malware útoku jak na spolecnosti tak i na jednotlivce. Celkový objem spamu se sice podarilo snížit, ale spammeri vyvinuli další metody, jak uniknout radaru a klamat uživatele pomocí phishing útoku a sofistikovanejšího typu malware.

Spolecnost SPAMfighter, vedoucí developer anti-spam nástroju v Evrope, s potešením oznamuje, že dva z jejich predních anti-spam programu získaly VB100 certifikáty. VBSpam pravidelne provádí dukladná srovnávací testování anti-spam produktu, které jsou na trhu k dispozici.

Hned dva produkty SPAMfighter byly v listopadu 2011 zahrnuty do VBSPAM Comparative Review testu: klientský produkt SPAMfighter a SPAMfighter Mail Gateway pro servery urcený zejména pro malé a strednevelké podniky. Oba produkty prošly testem a prokázaly, že jsou vysoce efektivními nástroji proti spamu.
SPAmfighter je filtr na spam pro Outlook, ostatní emailové klienty Microsoft a Mozillu Thunderbird. Program je k dispozici ve free verzi a verzi PRO. Free verze je k dispozici ke stažení zde.

SPAMfighter Mail Gateway je oblíbeným anti-spam rešením pro spolecnosti, které se chtejí chránit proti spamu, phishing a ruzným dalším hrozbám, které jsou šíreny emailem. Plná verze programu je k dispozici na 30 denní zkušební dobu zdarma. Stáhnout jej lze zde.

"Jako vždy nás ohromne teší uznání v oboru, která tyto certifikace prinášejí. Zákazníci se opravdu mohou s klidným svedomím rozhodnout pro naše programy", dodává Henrik Sørensen, spoluzakladatel spolecnosti SPAMfighter.

» SPAMfighter - 07-12-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další