Dva produkty SPAMfighter prošly testem VB100

V posledních letech se znacne zvýšil pocet malware útoku jak na spolecnosti tak i na jednotlivce. Celkový objem spamu se sice podarilo snížit, ale spammeri vyvinuli další metody, jak uniknout radaru a klamat uživatele pomocí phishing útoku a sofistikovanejšího typu malware.

Spolecnost SPAMfighter, vedoucí developer anti-spam nástroju v Evrope, s potešením oznamuje, že dva z jejich predních anti-spam programu získaly VB100 certifikáty. VBSpam pravidelne provádí dukladná srovnávací testování anti-spam produktu, které jsou na trhu k dispozici.

Hned dva produkty SPAMfighter byly v listopadu 2011 zahrnuty do VBSPAM Comparative Review testu: klientský produkt SPAMfighter a SPAMfighter Mail Gateway pro servery urcený zejména pro malé a strednevelké podniky. Oba produkty prošly testem a prokázaly, že jsou vysoce efektivními nástroji proti spamu.
SPAmfighter je filtr na spam pro Outlook, ostatní emailové klienty Microsoft a Mozillu Thunderbird. Program je k dispozici ve free verzi a verzi PRO. Free verze je k dispozici ke stažení zde.

SPAMfighter Mail Gateway je oblíbeným anti-spam rešením pro spolecnosti, které se chtejí chránit proti spamu, phishing a ruzným dalším hrozbám, které jsou šíreny emailem. Plná verze programu je k dispozici na 30 denní zkušební dobu zdarma. Stáhnout jej lze zde.

"Jako vždy nás ohromne teší uznání v oboru, která tyto certifikace prinášejí. Zákazníci se opravdu mohou s klidným svedomím rozhodnout pro naše programy", dodává Henrik Sørensen, spoluzakladatel spolecnosti SPAMfighter.

» SPAMfighter - 07-12-2011

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další