Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Zablokujte spam nyní se SPAMfighter

Perfektní řešení pro soukromé uživatele a malé firmy, kteří by chtěli blokovat spam v samotném počítači.SPAMfighter Pro se instaluje snadno s Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Thunderbird.

Hledáte způsob jak blokovat spam? SPAMfighter Anti Spam Nástroj je používán k blokování spamu tisíci domácích a komerčních uživatelů pro obojí PC a Servery ve 237 zemích.

Pokud potřebujete blokovat spam pro váš domácí/ firemní PC nebo chcete chránit váš server, přišli jste na správné místo!

Začít stahování pro Windows

SPAMfighter Standard je 100% zdarma pro soukromé uživání

Funkce

  • Oceněná technologie na blokování spamu
  • Chrání proti "phishing", krádeži identity a ostatním emailovým podvodům
  • Blokuje Spam na všech emailových účtech ve vašem počítači
  • Jedinečný nástroj k jazykovému filtrování, který vám umožní zablokovat spam napsaný ve specifických jazycích.
  • Automatická "real mail" ochrana -znamená již žádné ztracené obchodní emaily!
  • Blacklist domény a emaily

Tak snadné k užívání!

8,630,077 živatelů již používá SPAMfighter jako blokovač spamu, a během posledních 24 hodin se |247 nových SPAMfighters přidalo do boje. Pokud SPAMfighter dostane spam email, který není detekován SPAMfighter, uživatel zablokuje tento spam email pohým jedním kliknutím. během vteřin.

SPAMfighter Standard je nástroj zdarma, který blokuje spam pro Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Mozilla Thunderbird, a který automaticky a účinně blokuje spam a maily podvodně lákající osobní informace. Kdykoliv přijde nový email , bude automaticky testován SPAMfighter a pokud to bude spam, bude přemístěn do vaší Spam složky.

Produkty pro firmy

Přečtěte si více

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway a SPAMfighter Hosted Mail Gateway jsou nejefektivnějšími Spam filtry, které jsou zároveň velmi snadné k použití, na ochranu sítě společnosti proti spamu a phishing podvodům.