Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Hodnocení SPAMfighter Exchange Module

Přečtěte si hodnocení SPAMfighter Exchange Module od Microsoft Exchange expertů. Nahlédněte také do referencí od společností, které používají SPAMfighter server produkty- k dispozici zde.

Ocenění
Ocenění

TechRepublic
"SEM je neustále se vyvíjející nástroj, který bojuje proti spamu s téměř 100% přesností, jakou se vám hned tak nepodaří jinde najít. Konečný výsledek....SEM je doplněk k vašemu Exchange serveru, který rozhodně stojí za to! "

Use SPAMfighter Exchange Module to stop spam on your network

ExchangeServerPro
"Hlavní je, že během mého testování zablokoval všechen spam, který byl na náš server poslán a to bez jediné chyby false-positive."

<strong>PeteNetLive</strong>

PeteNetLive

"....Tohle je velice intuitivní púrodukt, výchozí nastavení je navíc předem nakonfigurováno a od začátku aplikováno..."

Use SPAMfighter Exchange Module to stop spam on your network

OutlookExchange
"I když by došlo k nějaké chybě v SEM, neovlivní to žádným způsobem výměnu emailů."

<strong>Winmag PRO</strong><br />SEM vyhrál test v jednom z hlavních holadských magazínů Winmag PRO, kde byl SEM porovnáván s jedním z nejprodávanějších produktů na trhu.

Winmag PRO
SEM vyhrál test v jednom z hlavních holadských magazínů Winmag PRO, kde byl SEM porovnáván s jedním z nejprodávanějších produktů na trhu.

<strong>TechiesHelp</strong>

TechiesHelp

"Pracoval jsem s MS Exchange 16 let a používal jsem všechny ty "tier 1"AV a anti-spam produkty. K dnešnímu dni je SPAMfighter tím nejsnažším produktem jak při instalaci, tak při konfiguraci a ovládání."

msexchange.org
"Software se dá velice snadno nainstalovat a nastavit a všechny ty nové funkce společnostem pomohou opravdu významným způsobem bojovat proti spamu a vyhnout se pozitivním nepravdám."

Stáhněte si úplnou verzi SPAMfighter Exchange Modulu


Zdarma na 30 dní

Telefonická a emailová podpora zdarma

Feel free to use SPAMfighter Certified Partner logo on your web site, brochures, newsletters etc.<br />If you need it in another size, please contact us!<br /