Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Hodnocení SPAMfighter Exchange Module

Přečtěte si hodnocení SPAMfighter Exchange Module od Microsoft Exchange expertů. Nahlédněte také do referencí od společností, které používají SPAMfighter server produkty- k dispozici zde.

Ocenění
Ocenění

TechRepublic
"SEM je neustále se vyvíjející nástroj, který bojuje proti spamu s téměř 100% přesností, jakou se vám hned tak nepodaří jinde najít. Konečný výsledek....SEM je doplněk k vašemu Exchange serveru, který rozhodně stojí za to! "

Use SPAMfighter Exchange Module to stop spam on your network

ExchangeServerPro
"Hlavní je, že během mého testování zablokoval všechen spam, který byl na náš server poslán a to bez jediné chyby false-positive."

Ocenění

MessagingTalk
" SPAMfighter vložil obrovské množství úsilí nejen do kontinuity služby, ale také do výkonu pomocí 28 serverů po celém světě".

Use SPAMfighter Exchange Module to stop spam on your network

OutlookExchange
"I když by došlo k nějaké chybě v SEM, neovlivní to žádným způsobem výměnu emailů."

<strong>Winmag PRO</strong><br />SEM vyhrál test v jednom z hlavních holadských magazínů Winmag PRO, kde byl SEM porovnáván s jedním z nejprodávanějších produktů na trhu.

Winmag PRO
SEM vyhrál test v jednom z hlavních holadských magazínů Winmag PRO, kde byl SEM porovnáván s jedním z nejprodávanějších produktů na trhu.

<strong>TechiesHelp</strong>

TechiesHelp

"Pracoval jsem s MS Exchange 16 let a používal jsem všechny ty "tier 1"AV a anti-spam produkty. K dnešnímu dni je SPAMfighter tím nejsnažším produktem jak při instalaci, tak při konfiguraci a ovládání."

<strong>PeteNetLive</strong>

PeteNetLive

"....Tohle je velice intuitivní púrodukt, výchozí nastavení je navíc předem nakonfigurováno a od začátku aplikováno..."

Stáhněte si úplnou verzi SPAMfighter Exchange Modulu


Zdarma na 30 dní

Telefonická a emailová podpora zdarma

Feel free to use SPAMfighter Certified Partner logo on your web site, brochures, newsletters etc.<br />If you need it in another size, please contact us!<br /