Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro CMailServer Mail Server

CMailServer mail server si zaslouží ten nejlepší antispam filtr na trhu a tím je bezpochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete využít naší hosted varianty. U obou variant se jedná o nejefektivnější spam filtry, snadné k použití, na ochranu CMailServer mail serveru před spamem a phishing podvody. Podívejte se detailně na tyto dvě spam filtr varianty uvedené níže a mějte váš CMailServer chráněný okamžitě.

Ocenění

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,628,447 SPAMfighters z 237 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný spam email, je tento okamžitě odstraněn od všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

Přečtěte si více

Ocenění

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

Přečtěte si více