Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro CMailServer Mail Server

CMailServer mail server si zaslouží ten nejlepší antispam filtr na trhu a tím je bezpochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete využít naší hosted varianty. U obou variant se jedná o nejefektivnější spam filtry, snadné k použití, na ochranu CMailServer mail serveru před spamem a phishing podvody. Podívejte se detailně na tyto dvě spam filtr varianty uvedené níže a mějte váš CMailServer chráněný okamžitě.

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,607,482 SPAMfighters z 237 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný spam email, je tento okamžitě odstraněn od všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 237 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,607,482 SPAMfighterů ze 237 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam filtr pro CMail Server Mail Server

SPAMfighter je kompatibilní s
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

a
Windows Vista & Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner