Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro Sendmail Mail Server

Sendmail server si zaslouží ten nejlepší anti spam filtr na trhu a tím je bez pochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete použít naši hostitelskou variantu. Obě varianty jsou nejefektivnějšími spam filtry, snadnými k použití, na ochranu Sendmail serveru před spamem a phishing podvody.
Podívejte se níže důkladněji na tyto dvě spam filtr varianty a začněte chránit svůj Sendmail Server ihned.

Opatřete si SMTP server spam filtr, který je snadný k instalaci a použití
Hosted Spam Filtr pro podniky a organizace

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway se perfektně integruje s existující emailovou infrastrukturou společnosti, aby zabezpečil emailové prostředí společnosti. Je snadný k instalaci a použití bez nutnosti denní údržby. SPAMfighter Mail Gateway je založen na SPAMfighter unikátní celosvětové komunitě čítající přes 8 milionů uživatelů.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 237 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

8,629,439 uživatelů je již bez spamu díky SPAMfighter a v posledních 24 hodinách se |323 nových SPAMfighter uživatelů přidalo do bitvy proti spamu. Pokud uživatel SPAMfighter dostane spam, který není detekován SPAMfighter, pak uživatel nahlásí spam pouhým jedním kliknutím a takto je spam odstraněn od všech ostatních členů SPAMfighter komunity během vteřin.

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

SPAMfighter komunita

SPAMfighter je kompatibilní s
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

a
Windows Vista & Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner