Wybierz język
SPAMfighter

Business Case Studies używają SPAMfighter

Przeczytaj informacje na temat doświadczeń naszych klientów biznesowych ze SPAMfighter

Case Studies

Niemiecki Czerwony Krzyż korzysta ze SPAMfighter jako dostawcy rozwiązań filtrowania spamu.

GRD jest organizacją o wysokim profilu, a zatem bardzo widoczne zarówno w sektorze publicznym i spamerów. Jako organizacja humanitarna nie ma środków na masową infrastrukturę IT i są zmuszeni do szukania tańszych alternatyw, aby chronić je przed spamem, atakami wirusów i innymi podobnymi zagrożeniami.

Przeczytaj pełną historię

Case Studies

Muzeum Volkenkunde - Holandia

Muzeum Volkenkunde wybrało SPAMfighter, aby utrzymać swoje środowisko IT wolne od spamu. "Główną zaletą SPAMfighter jest to, że oferuje nie tylko regularne sprawdzanie spamu, ale także angażuje społeczność SPAMfighter w walce przeciwko junk mail. Użytkownicy, którzy otrzymali niechciane wiadomości mogą oznaczenie je jako takie. Jeśli odpowiednia ilość SPAMfighterów zaznaczy tą samą wiadomość filtr blokuje ją dla użytkowników na całym świecie. Te właściwości w połączeniu z doskonałym stosunkiem ceny do jakości, były powodem rozważenia w naszym wyborze SPAMfighter" dodajeTaekema.

Przeczytaj pełną historię

Business Case Studies używają SPAMfighter

ID-Theftprotect - UK

IDTP (www.id-theftprotect.com) jest jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii z zakresu bezpieczeństwa informacji z klientami o wysokim profilu, jak BBC, Lavasoft, Xerobank i Sana Security. Kradzież tożsamości jest najszybciej rozwijającą się przestępczością na świecie. W 2008 roku w Stanach Zjednoczonych 9,9 milionów osób zetknęło się z tym probemem, o 22% więcej niż w roku 2007. W Wielkiej Brytanii, oszustwa i kradzież tożsamości wzrosła o 16% w 2008 roku. kradzieży tożsamości staje się coraz większym wyzwaniem, jako że osoby fizyczne i firmy nie rozumieją zagrożenia ani nie doceniają, jak łatwo jest ukraść komuś tożsamość. Ponadto, osoby fizyczne i firmy nie przeciwdziałają tego typu przestępczości - reagują tylko, kiedy już się to stanie.

Przeczytaj pełną historię

<strong>Rozwiązaniem antyspamowym w UMATES jest SPAMfighter!</strong>

Rozwiązaniem antyspamowym w UMATES jest SPAMfighter!

UMATES.com produkuje futerały i akcesoria do laptopów i jest jednym z wiodących producentów na rynku - produkty sprzedawane są na całym świecie. Firma przede wszystkim komunikuje się poprzez e-mail, tak więc konieczne jest posiadanie rozwiązania, które filtruje spam od zwykłych emaili. Oszczędza to czas i pozwala uniknąć wirusów, malware i innych ataków. Dla maksymalnej ochrony UMATES chciał produktu, który jest niezawodny i ma wysoki poziom blokowania.

Przeczytaj pełną historię

Przeczytaj informacje na temat doświadczeń naszych klientów biznesowych ze SPAMfighter

UniFlip używa SPAMfighter - Rozwiązanie filtrujące spam oszczędza czas i pieniądze na usługioprogramowania online!

Czy miałeś kiedykolwiek potrzebę umieszczenia broszury, katalogu lub innego rodzaju dużych dokumentów online, aby dać swojej grupie docelowej najlepsze usługi? W tym właśnie specjalizuje się UniFlip. UniFlip jest profesjonalnym i elastycznym oprogramowaniem online, które jest używane przez firmy i organizacje w ponad 60 krajach na całym świecie. UniFlip stale się rozwija, a klienci wracają z powodu wysokiej użyteczności i niezawodności usług.

Przeczytaj pełną historię

Sensus jest oparte na badaniach organizacją doradztwa w dostępnym projektowaniu stron internetowych, specjalizuje się w rozwoju technologii, która wspiera budowę społeczeństwa informacyjnego. Jako deweloper i zarządca wielokrotnie nagradzanego serwisu e-mail RoboBraille, używanego na całym świecie do tłumaczenia dokumentów elektronicznych w alfabecie Braille'a oraz plików audio przez osoby niedowidzące lub z dysleksją, Sensus ma przyjemność korzystania ze SPAMfighter, aby dostarczyć tysiącom dziennym użytkownikom RoboBraille  usługi tłumaczenia szybkio i dokładne chronione przed spamem.

Sensus

Sensus jest oparte na badaniach organizacją doradztwa w dostępnym projektowaniu stron internetowych, specjalizuje się w rozwoju technologii, która wspiera budowę społeczeństwa informacyjnego. Jako deweloper i zarządca wielokrotnie nagradzanego serwisu e-mail RoboBraille, używanego na całym świecie do tłumaczenia dokumentów elektronicznych w alfabecie Braille'a oraz plików audio przez osoby niedowidzące lub z dysleksją, Sensus ma przyjemność korzystania ze SPAMfighter, aby dostarczyć tysiącom dziennym użytkownikom RoboBraille usługi tłumaczenia szybkio i dokładne chronione przed spamem.

Przeczytaj pełną historię

SPAMfighter pomoc. Aby uzyskać pomoc, wykonaj następujące czynności

SPAMfighter antyspamowe rozwiązanie filtrujące - dobra wiadomość dla NZ News UK!

Strona NZ New UK zaopatrza Nowo Zelandzkiej społeczności expat w Wielkiej Brytanii i brytyjskim imigrantom w najnowsze wiadomości. Wydawnictwo było łatwym celem dla spamerów -średni wskaźnik spam wynosił około 5 emaili spam do 2 legalnych wiadomości. Po zainstalowaniu serwera SPAMfighter, NZ News UK jest ponownie wolny od spamu.

Przeczytaj pełną historię