Wybierz język

Opinie użytkowników DRIVERfighter

Przeczytaj komentarze i poręczenia użytkowników DRIVERfighter. Lubią DRIVERfigher i możemy się założyć, że Ty też polubisz.

"Zdałam sobie sprawę, że nigdy nie aktualizowałam sterowników na moim komputerze, ani nawet nie wiedziałam, że powinnam. Zaniedbanie tego może spowodować niską wydajność i wiele innych zagadnień, z którymi mam do czynienia każdego dnia."
Emily Slowiak
Moms Into Living Fit

"Wszystko, co musisz zrobić, to raz w tygodniu, przeskanować komputer. Jeśli są jakieś sterowniki, które są nieaktualne, DRIVERfighter poinformuje Cię, a następnie kliknij przycisk aktualizacji i one są aktualizowane. Miałam w sumie trzynaście nieaktualnych sterowników. Nic dziwnego, że ten szalony komputer nie chciał pracować większość czasu."
Rita Hernandez
Rita's Reviews

"Mój dziesięcioletni komputer zapasowy miał stare sterowniki powyżej 3000 dni, według skanu z DRIVERfighter. Skanowanie trwało tylko około minuty, a aktualizacje - nie więcej niż dziesięć, niepodobnie do niczego, co kiedykolwiek widziałam. Teraz mam wszystko aktualne w mgnieniu oka i mogę oczekiwać, że ta stara rzecz działa o wiele lepiej."
Jasmine Powers
Jasminepowers.com

"Ten program robi to wszystko - Pobiera pliki, a następnie instaluje aktualizacje wszystkich sterowników, które masz na komputerze. Pierwszego dnia jak to zrobiłam, zaktualizował mnóstwo. O niektórych rzeczach po prostu nie myślałam. Zaktualizowanie sterowników było z pewnością jedną z nich."
Dina Demerest
My Unentitled Life

"Aktualizacja programu sterowników jest jedną z tych rzeczy, które wiemy, że powinniśmy zrobić, ale prawdopodobnie nie będziemy się przejmować, dopóki nie istnieje problem z użyciem programu. DRIVERfighter ... ma na celu uczynić ten proces tak naturalny jak skanowanie antywirusowe, przez usprawnienie procesu za pomocą kliknięcia przycisku. "
Beeb Ashcroft
Coupon Corner

Rozpocznij darmowe skanowanie teraz

Zacznij pobrania dla Windows