10 milionů stažení oceněného programu na čištění registru - SLOW-PCfighter

Brzy tomu bude již 19 mesícu, co SPAMfighter uvedl na trh cistic registru SLOW-PCfighter, který si stáhlo na 10 milionu uživatelu. Cítac poctu stahování dosáhl této magické hranice pred nekolika dny.

"Jsme nadšeni z obliby, jakou si produkt na trhu získal a ocekáváme, že si jej stáhne mnohem více dalších uživatelu." rekl Henrik Sørensen, CEO SPAMfighter.

SLOW-PCfighter je cistic registru, který je rychlý a snadný k použítí. SLOW-PCfighter provede rychlou analýzu chyb v pocítacích používajících operacní system Windows, najde a odstraní z Windows registru všechny nepoužívané a zastaralé vstupy at už z nevydarených driver installací, instalací softwaru anebo chybných odinstalování.
Zjednodušene receno, SLOW-PCfighter vycistí Windows registr od všech vstupu, které by mohli negativne ovlivnovat výkon pocítace. Program je v soucasné dobe k dispozici ve 26 jazycích a je plne kompatibilní s Windows 2000, Windows XP, Windows Vista and Windows 7.

Behem techto prvních 19-ti mesícu na trhu získal SLOW-PCfighter celou radu pozitivních ohlasu od renomovaných IT magazínu a webu nabízejících nejruznejší typy softwaru ke stahování. Prectete si nekteré z ohlasu zde.

SLOW-PCfighter je pro softwarové spolecnosti, které by meli zájem o mnoho-jazycný cistic registru pod svou vlastní znackou, k dispozici ve white label verzi. Pro vice info.

» SPAMfighter - 22-11-2010

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další