Zvolte jazyk:

Tiskové zprávy

SPAMfighter je společnost, která zaznamenává rychlý růst a proto nyní hledáme další kvalitní zaměstnance. V současnosti máme personál čítající asi 40 zaměstnanců v Dánsku, naše kanceláře jsou v Severozápadní části Kodaně. Dále máme developerský tým na Ukrajině, kancelář v USA a nespočet smluvních spolupracovníků po celém světě. SPAMfighter misí je uchránit uživatele Internetu od virů, spamu a jiných škůdců, a jsme v tom opravdu dobří. SPAMfighter vydělává, a to znamená, že si můžeme dovolit se dobře starat o naše zaměstnance, poskytnout jim skvělý stravovací systém a spoustu dalších benefitů.
Takže jestli máte zájem o práci v příjemné, ambiciozní společnosti , která míří ke hvězdám, a nebojíte se pracovat v mezinárodnám týmu s lidmi z Německa, Holandska, USA, Švédska, Norska, Itálie, Španělska a několika Dány, pak se přihlašte na jednu z našich pozici. Rádi Vás přivítáme v našem týmu.
S pozdravem
Celý SPAMfighter Tým

International sales jobs

For our Joint Venture Operation in Marbella, Spain we are seeking Sales People from the following countries :
* Denmark
* France
* Sweden
* Norway
* Holland
* Germany or Native German speaking
Are you up for an existing adventure within Sales and do you want to live in Spain, let us hear from you.
We are seeking people with an interest in IT sales and not afraid to talk to people.
We offer a great and very existing environment in a fast growing company where anything is possible for the right person.
We will help you with living facilities and a great salary package
Come join our team!
Please contact Janus Nielsen at janus@anytechcorp.com or Janus@mysecuritycenter.com for further information