Wybierz język

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism

".... SLOW-PCfighter to mała, ale niezwykle potężna i popularna ´aplikacja czyszcząca´..."

"Dziękuję za oprogramowanie SLOW-PCfighter. Dziękuję za szybką obsługę techniczną produktu.
Wasza firma to taki rodzaj firmy, który szanuję i niniejszym oświadczam, że SPAMfighter i SLOW-PCfighter, jest renomowaną i efektywną firmą. "
- Ralph Selwyn, Sydney, Australia

"SLOW-PCfighter to kolejny świetny produkt od was. Dziękuję bardzo"
- Kasper G. Andersen

"JESTEM ZACHWYCONA. Mój komputer odpowiada dobrze po naprawdę kilku złych tygodniach, gdy moja cierpliwość była na granicy wytrzymałości! Ja już powiedziałem znajomemu o was i jak najszybciejprzekażę dalej wasz e-mail. Dziękuję "
- Rachel

"... BUM! ZUPEŁNIE JAK NOWY! Wypróbowałem dwa (2) inne programy "szybki PC" BEZ REZULTATU i zacząłem myśleć jak sobie pozwolić na Nowy PC. TERAZ MAM KOMPUTER JAK NOWY!!! MÓJ STARY JEST ZNOWU JAK NOWY!! To naprawdę działa! Dziękuję, dziękuję bardzo za robienie tego, co obiecuje Wasza reklama!
Jest człowiek, który jest profesorem na UAH (University of Alabama w Huntsville, Campus), który uczy Programowania komputerów i 2 miesiące temu próbował kilka rzeczy, ale pomogły tylko nieznacznie. Zapytałem go o programy, które przychodzą na mój e-mail i obiecują szybsze działanie lub nawet prędkość nowego komputera i powiedział, że można je wypróbować, ale pomogą tylko trochę. Bujda! Nie wiem dlaczego, ale WASZ "SLOW PC FIGHTER" DZIAŁA!DZIAŁA BARDZO, BARDZO DOBRZE!..."
- Tom Guzik

"Cóż SLOW-PCfighter ocalił mój stary komputer, wykrył 1432 błędów. Teraz działa jak nowy komputer. Dziękuję bardzo"
- D. Johnson

"Po raz kolejny dzięki za pomoc teraz "All Systems Go! " z fighterem komputera - właśnie usunął 1800 błędów! i przeciwstawiał się "ekspertowi komputerowemu w sklepie, który powiedział, że urządzenie trzeba zastąpić innym! Dzięki Fighter myślę, że po prostu przedłużyłem życie maszyny i przekaże tą radę wielu innym osobom"
- Chees Allan Collins

Breekpunt.nl mówi:
"Program wyczyścił wiele na naszym komputerze, ale czy komputer będzie szybszy? Najlepszym sposobem jest sprawdzenie, w jaki sposób PC działa w normalnych dla użytkowania warunkach. Na starcie nie jest szybszy, ale generalnie komputer działa o wiele szybciej. Ładowanie programów odbywa się szybko i sprawnie. Komputer nie jest mistrzem prędkości, ale SLOW-PCfighter ma wyraźnie pozytywny wpływ. "

Ankieta na temat Slow PC's

Pobierz bezpłatne skanowanie SLOW-PCfighter

Zacznij pobrania dla Windows