Zvolte jazyk:
SPAMfighter

SPAMfighter Exchange Module screenshots

Obrázek můžete zvětšít tím, že na něj kliknete.

SPAMfighter Exchange Module screenshots

SPAMfighter Exchange Module (SEM), je jednoduché řešení na filtrování spamu a virů pro Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 a 2016 nebo Microsoft Small Business Server (SBS)

SEM Screenshots

SPAMfighter Exchange modul se hladce integruje s Microsoft Exchange Serverem, činíc tak řešení velmi rychlým a bezpečným k použití. Jakmile přijde email a Exchange Server jej rozesílá je na jeho adresy , SEM označí jedinečným zašifrovaným podpisem každou zprávu a pošle je do SPAMfighter Server pro zhodnocení. Pokud SPAMfighter Server určí, že se jedná o spam, oznámí to SEM e daná zpráva se spamem je odstraněna do spam složky.

SPAMfighter Exchange Module screenshots

SPAMfighter Exchange modul také nabízí možnost pravidelných hlášení, takže administrátoři získají kompletní přehled o tom, kolik zpráv SEM přefiltroval, kolik uživatelů je povoleno a spoustu dalšíich informací.

SPAMfighter Exchange Module screenshots

SEM je zárověň velmi jednoduchý pro uživatele, spam je automaticky odstraňován do složky Spam. Kromě toho, že SEM zjednodušuje administraci a udržuje software a konfiguraci mimo zaměstancovu plochu, stará se na žádost administratora také o individuální kontrolu konečného uživatele.