Wybierz język
SPAMfighter

Zdjęcia z ekranu (SEM)

Możesz powiększyć zdjęcie klikając na nim.

Zdjęcia z ekranu (SEM)

SPAMfighter Exchange Module (SEM) to łatwy w użyciu filtr antyspamowy i antywirusowy dla Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016 lub Microsoft Small Business Server (SBS)

Zdjęcia z ekranu (SEM)

SPAMfighter Exchange module płynnie integruje się z Microsoft Exchange Server, dzięki czemu jest bardzo szybki i bezpieczny w użyciu. Po dotarciu e-maila i przekazaniu go do adresatów przez Exchange Server, SEM tworzy niepowtarzalny zaszyfrowany podpis dla każdej wiadomości i wysyła ją do SPAMfighter Server w celu sprawdzenia. Jeśli SPAMfighter Server uzna wiadomość za spam, zawiadomi SEM i spam zostanie przeniesiony do folderu spam.

Zdjęcia z ekranu (SEM)

SPAMfighter Exchange module oferuje również raportowanie, dzięki czemu administratorzy mogą przeglądać statystyki, dotyczące ilości filtrowanych przez SEM wiadomości, ilości aktywnych użytkowników, itp.

Zdjęcia z ekranu (SEM)

Ponadto, SEM jest bardzo prosty dla użytkowników końcowych, jako że spam jest automatycznie przenoszony do folderu Spam. SEM nie tylko upraszcza zarządzanie i utrzymuje oprogramowanie oraz konfigurację z dala od pulpitu pracownika, ale także udostępnia opcję indywidualnej kontroli użytkownika na wniosek administratorów.