Wybierz język
SPAMfighter
Instant protection against spam and phishing

Filtr spamu Exchange dla firm

Szukasz filtru antyspamowego dla firmy? SPAMfighter Exchange module (SEM), jest łatwym w użyciu filtrem spamu, będącym rozwiązaniem dla firm korzystających z Microsoft Exchange Server 2000-2013. SEM obecnie chroni przed spamem ponad 36.000 firm na świecie.

SEM jest zasilany przez 8,905,012 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów. Jeśli wystarczająco SPAMfighterów zgłosi taką samą wiadomość spam, jest on natychmiast usuwany dla wszystkich użytkowników SPAMfighter i SEM. SEM jest stworzony przez SPAMfighter ApS, wiodącą europejską firmę anty spam.

Funkcje:

  • Instant protection against spam and phishing
  • Bezpieczny i bezobsługowy
  • Optional spam filter pr. user
  • Zero possibility for downtime due to SEM.
  • SPAM processing and blocking statistics
  • Works automatically with no configuration
  • Maintenance free - Automatic real-time updates from a community of 8,905,012 people
  • Simple to use for end users - Spam is automatically moved to the Spam folder
SPAMfighter Exchange Module (SEM)is an user-friendly anti spam filter for Microsoft Exchange Server. Try free for 30 days

O filtrze antyspamowym SPAMfighter Exchange dla firm:

SPAMfighter Exchange filtr antyspamowy dla firm jest łatwy do wdrożenia dla Microsoft Exchange Server, dzięki czemu jest to rozwiązanie bardzo szybkie i bezpieczne w użyciu. Gdy email przychodzi i Exchange Server kieruje go adresatom, SEM tworzy niepowtarzalny zaszyfrowany podpis dla każdej wiadomości i wysyła ją do serwera SPAMfighter do oceny. Jeśli SPAMfighter Server zdecyduje, że wiadomość jest spamem, zawiadomi SEM i spam zostanie przeniesiony do folderu spam użytkownika.

Dodatkowo, SEM jest bardzo prosty w użyciu dla użytkowników końcowych, jako że spam zostaje automatycznie przeniesiony do folderu Spam. SEM upraszcza administrację, aktualizuje i konfiguje oprogramowanie, ale również zapewnia indywidualną kontrolę dla użytkownika końcowego, jeśli administratorzy zdecydują, że tego chcą.

Filtr antyspamowy SPAMfighter dla firm oferuje również raportowanie, dzięki czemu administratorzy mogą przeglądać statystyki ile wiadomości SEM jest filtrowanych, jak wielu użytkowników jest włączonych, i więcej.

<strong>Opinie użytkowników SPAMfighter Exchange Module</strong>

"Wasze rozwiązanie jest najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem. Kupiliśmy wymagane licencje dziś i oczekujemy zadowolenia z wolnych od spamu skrzynek mailowych."
Miloslav Vlach
Business Process Solutions s.r.o
Właściciel

Wymagania

System operacyjny

Microsoft Windows Server 2000 lub nowszy

E-mail Serwer

Microsoft Exchange Server 2000 lub nowszy

Dodatkowe oprogramowanie

Internet Information Services
Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 (Pobierz z Windows Update)
Microsoft Data Access Components 2.7 (Pobierz z Microsoft)

Pamięć

256 MB minimum