Lisan seç

Free Spam Filter for Thunderbird

SPAMfighter has built the best and most effective anti spam filtering service for Thunderbird.. If you prefer to use Thunderbird then SPAMfighter is your companion when fighting spam. For home users it is 100% free.

Free Spam Filter for Thunderbird

Whenever new mail arrives, it will automatically be tested by SPAMfighter. If it is spam, it will be moved to your spam folder. If you receive a spam mail that is not detected, click on the Spam Blocker button, and the spam mail is removed from the rest of the 8,909,544 SPAMfighters in 238 countries/areas in seconds.

Features

  • Protects against phishing, identity theft and other email fraud
  • Otomatik "gerçek mail" koruması, hiçbir iş maili kaybolmaz!
  • Blacklist/Whitelist domains and email addresses
  • Gizlilik garantisi - Emailleirinizin hiçbirini görmüyoruz
  • Benzersiz dil filtreleme aracı, belirli bir dilde yazılmış emailleri durdurma olanağı sağlar

SPAMfighter 'in iki sürümü vardır:

SPAMfighter Standard

Bu ürünü indirerek bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu deneme süresinden sonra sadece US$29.00 ödeyerek Pro sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz ya da ürün otomatik olarak ücretsiz daha düşük dereceli olan SPAMfighter Standard sürümüne indirgenir. SPAMfighter Pro şirketler ve diğer ticari ortamlarında kullanılabilir ve daha iyi koruma erişimi sağlar,daha fazlasını buradan okuyun.

SPAMfighter PRO

Bu ücretsiz bir üründür ve sadece ev ve okullarda kullanılabilir. SPAMfighter Standard, email istemcinizde bir kısa metin reklam olarak görüntülenir ve giden emaillerinizde bir altbilgi olarak "SPAMfighter tarafından korunuyorum." iletisi eklenir. Ayrıca, dil filtresi ve diğer faydalı özellikler yer almaz.

Requirements

Operating System

Microsoft Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 (32bit / 64bit)

Email istemcisi

Mozilla Thunderbird