SPYWAREfighter oznamuje kompatibilitu s Vistou

SPAMfighter oznámil, že anti-spyware program, SPYWAREfighter, je nyní kompatibilní s Windows Vista. Uživatelé Visty budou nyní lépe chráneni proti spyware a dalším záludným hrozbám.
"Anti-spyware je nezbytný pro všechny uživatele pocítacu proto, že jim pomuže chránit jejich soukromí a pocítac bude pracovat porád tak rychle, jak je možné. S potešením oznamujeme, že SPYWAREfighter bude fungovat i na Windows Vista." ríká Henrik Sorensen, CEO ze SPAMfighter.

SPYWAREfighter je anti-spywarový nástroj, který ochranuje pocítace pred více než 220,000 hrozbami. SPYWAREfighter neumožní spyware, malware a další formy škodolibých softwaru, aby neznicili uživateluv pocítac.

SPYWAREfighter je unikatním nástrojem, protože narozdíl od jiných anti-spywarových nástroju dokáže heuristickým prístupem skenovat spyware a zadrží dokonce i neznámé hrozby. SPYWAREfighter skenuje jak známé tak i neznámé hrozby a v reálném case sleduje uživateluv system..
30-ti denní zkušební verzi SPYWAREfighter zdarma nabízíme ke stažení zde.

O SPAMfighter

SPAMfighter je v Evrope na vedoucí pozici developeru spam filtru. Vlastníky této dánské spolecnosti jsou zakladatelé Jubii.dk, Henrik Sørensen a Martin Thorborg, spolu se dvema programátory, Daniel Hjortholt a Martin Dyring. SPAMfighter zamestnává 35 lidí a sídlí v Kodani. SPAMfighter North America se nachází v Boca Raton, na Floride, jehož vedoucím je Alix Aranza.

SPAMfighter nemá žádné dluhy a je plne financován z príjmu z prodeje SPAMfighter client. Každý den, odstraní SPAMfighter približne 38 millionu spamu ze 42 millionu testovaných emailu obdržených od více než 4.5 millionu uživatelu ze 216 zemí/oblastí.

Pokud máte zájem o více informací, obratte se na Henrik Sorensen,info@spamfighter.com SPAMfighter ApS, Nattergalevej 6, DK-2400 Copenhagen NV, Denmark. Telefon: +45 7022 1551 Fax (Evropa): +45 3323 0376 nebo Alix Aranza Telefon (USA) +1 (561) 962-4166 Fax (USA) +1 (561) 962-4266 uspartners@spamfighter.com

 

» SPAMfighter - 27-02-2008

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.
To reward your interest, we would like to offer you any of our award-winning products
at the price $19.95. Pick your own favorites.

Go back to previous page
Další