SPYWAREfighter oznamuje kompatibilitu s Vistou

SPAMfighter oznámil, že anti-spyware program, SPYWAREfighter, je nyní kompatibilní s Windows Vista. Uživatelé Visty budou nyní lépe chráneni proti spyware a dalším záludným hrozbám.
"Anti-spyware je nezbytný pro všechny uživatele pocítacu proto, že jim pomuže chránit jejich soukromí a pocítac bude pracovat porád tak rychle, jak je možné. S potešením oznamujeme, že SPYWAREfighter bude fungovat i na Windows Vista." ríká Henrik Sorensen, CEO ze SPAMfighter.

SPYWAREfighter je anti-spywarový nástroj, který ochranuje pocítace pred více než 220,000 hrozbami. SPYWAREfighter neumožní spyware, malware a další formy škodolibých softwaru, aby neznicili uživateluv pocítac.

SPYWAREfighter je unikatním nástrojem, protože narozdíl od jiných anti-spywarových nástroju dokáže heuristickým prístupem skenovat spyware a zadrží dokonce i neznámé hrozby. SPYWAREfighter skenuje jak známé tak i neznámé hrozby a v reálném case sleduje uživateluv system..
30-ti denní zkušební verzi SPYWAREfighter zdarma nabízíme ke stažení zde.

O SPAMfighter

SPAMfighter je v Evrope na vedoucí pozici developeru spam filtru. Vlastníky této dánské spolecnosti jsou zakladatelé Jubii.dk, Henrik Sørensen a Martin Thorborg, spolu se dvema programátory, Daniel Hjortholt a Martin Dyring. SPAMfighter zamestnává 35 lidí a sídlí v Kodani. SPAMfighter North America se nachází v Boca Raton, na Floride, jehož vedoucím je Alix Aranza.

SPAMfighter nemá žádné dluhy a je plne financován z príjmu z prodeje SPAMfighter client. Každý den, odstraní SPAMfighter približne 38 millionu spamu ze 42 millionu testovaných emailu obdržených od více než 4.5 millionu uživatelu ze 216 zemí/oblastí.

Pokud máte zájem o více informací, obratte se na Henrik Sorensen,info@spamfighter.com SPAMfighter ApS, Nattergalevej 6, DK-2400 Copenhagen NV, Denmark. Telefon: +45 7022 1551 Fax (Evropa): +45 3323 0376 nebo Alix Aranza Telefon (USA) +1 (561) 962-4166 Fax (USA) +1 (561) 962-4266 uspartners@spamfighter.com

 

» SPAMfighter - 27-02-2008

3 jednoduché kroky jak aktualizovat ovladače na Windows PCSlow PC? Optimize your Slow PC with SLOW-PCfighter!Dostáváte spam? Spam filtr zdarma!

Dear Reader

We are happy to see you are reading our IT Security News.

We do believe, that the foundation for a good work environment starts with fast, secure and high performing computers. If you agree, then you should take a look at our Business Solutions to Spam Filter & Antivirus for even the latest version of Exchange Servers - your colleagues will appreciate it!

Go back to previous page
Další