Wybierz język

Antyspamowe i antywirusowe rozwiązania dla serwerów

Pobierz 30 dni za darmo

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway i SPAMfighter Hosted Mail Gateway to najbardziej skuteczne i łatwe w użyciu filtry antyspamowe chroniące sieć firm przed spamem i oszustwami typu phishing.

Exchange Server Spam Filter
Dogodna konfiguracja, my zrobimy wszystko

SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module (SEM) to łatwy w użyciu filtr antyspamowy i antywirusowy dla Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016 lub Microsoft Small Business Server (SBS)

Czytaj więcej

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway to proste i tanie rozwiązanie dla firm, organizacji i osób, które posiadają własną domenę i chcą pozbyć się spamu bez konieczności zakupu i utrzymywania własnego serwera antyspamowego.

Czytaj więcej

Pobierz SPAMfighter Mail Gateway - System operacyjny
 Windows XP, Windows 2000, Windows 2000 Server, Windows 2003 Server, Windows 2008, Windows Vista
VIRUSfighter Server jest dostępny jako BEZPŁATNA 30-dniowa wersja próna, po upływie której możesz wykupić licencję na jeden, dwa lub trzy lata.

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway jest zasilany przez 8,864,724 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów. Jeśli wystarczająca liczba SPAMfighterów zgłosi ten sam e-mail spam, jest on natychmiast usówany dla wszystkich SPAMfighterów i użytkowników. Oznacza to natychmiastową ochronę przed spamem bez zbędnych konfiguracji.

Czytaj więcej

Serwer VIRUSfighter

VIRUSfighter Server to ultra lekkie, bardzo szybkie i proste w użyciu rozwiązanie antywirusowe dla serwerów Windows, które zużywa niskie zasoby systemowe, zapewniając ciągłą ochronę i nie spowalniając serwera.

Czytaj więcej

Użyj SPAM Kalkulator aby zobaczyć, ile SPAM kosztuje Twoją firmę

SPAMfighter Mail Gateway oraz SPAMfighter Hosted Mail Gateway wspiera następujące serwery poczty:

ArGoSoft, CMailServer, CommuniGate, Courier, GroupWise, IMail, Kerio, MDaemon, Merak, MS SMTP MAIL Service, Postfix, QMail, Sendmail, Winmail, WorkgroupMail, XMail.