Wybierz język
SLOW-PCfighter

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism

"Dziękuję za oprogramowanie SLOW-PCfighter. Dziękuję za szybką obsługę techniczną produktu.
Wasza firma to taki rodzaj firmy, który szanuję i niniejszym oświadczam, że SPAMfighter i SLOW-PCfighter, jest renomowaną i efektywną firmą. "
- Ralph Selwyn, Sydney, Australia

Nagrody i wyróżnienia

BrotherSoft.com mówi:
"... SLOW-PCfighter jest dobrym wyborem i zalecanym narzędziem do zwiększenia prędkości systemu ... "

"Po raz kolejny dzięki za pomoc teraz "All Systems Go! " z fighterem komputera - właśnie usunął 1800 błędów! i przeciwstawiał się "ekspertowi komputerowemu w sklepie, który powiedział, że urządzenie trzeba zastąpić innym! Dzięki Fighter myślę, że po prostu przedłużyłem życie maszyny i przekaże tą radę wielu innym osobom"
- Chees Allan Collins

Nagrody i wyróżnienia

software.informer mówi:
"Prawie każdy wie, że gdy komputer ma niską wydajność, w większości przypadków jest to z powodu pewnych problemów z Rejestrem systemu Windows. Problemy te spowalniają pracę komputera znacząco, bo Windows potrzebuje więcej czasu do załadowania, wyszukiwania i odczytu danych z Rejestru. Ale na szczęście SLOW-PCfighter to bardzo przydatne narzędzie, które jest w stanie rozwiązać ten problem łatwo, za pomocą kilku kliknięć."

"Cóż SLOW-PCfighter ocalił mój stary komputer, wykrył 1432 błędów. Teraz działa jak nowy komputer. Dziękuję bardzo"
- D. Johnson

Breekpunt.nl mówi:
"Program wyczyścił wiele na naszym komputerze, ale czy komputer będzie szybszy? Najlepszym sposobem jest sprawdzenie, w jaki sposób PC działa w normalnych dla użytkowania warunkach. Na starcie nie jest szybszy, ale generalnie komputer działa o wiele szybciej. Ładowanie programów odbywa się szybko i sprawnie. Komputer nie jest mistrzem prędkości, ale SLOW-PCfighter ma wyraźnie pozytywny wpływ. "

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism<br />

"... BUM! ZUPEŁNIE JAK NOWY! Wypróbowałem dwa (2) inne programy "szybki PC" BEZ REZULTATU i zacząłem myśleć jak sobie pozwolić na Nowy PC. TERAZ MAM KOMPUTER JAK NOWY!!! MÓJ STARY JEST ZNOWU JAK NOWY!! To naprawdę działa! Dziękuję, dziękuję bardzo za robienie tego, co obiecuje Wasza reklama!
Jest człowiek, który jest profesorem na UAH (University of Alabama w Huntsville, Campus), który uczy Programowania komputerów i 2 miesiące temu próbował kilka rzeczy, ale pomogły tylko nieznacznie. Zapytałem go o programy, które przychodzą na mój e-mail i obiecują szybsze działanie lub nawet prędkość nowego komputera i powiedział, że można je wypróbować, ale pomogą tylko trochę. Bujda! Nie wiem dlaczego, ale WASZ "SLOW PC FIGHTER" DZIAŁA!DZIAŁA BARDZO, BARDZO DOBRZE!..."
- Tom Guzik

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism<br />

Softpedia mówi:
"Wszystko jest wystarczająco proste dla każdego użytkownika, niezależnie od jego umiejętności obsługi komputera, w celu znalezienia wszystkich opcji bez żadnych trudności. Dobrze zorganizowany interfejs nie pozostawia miejsca na dezorjentację.
Registry cleaner wykonuje dobrą pracę wykrywając błędy i eliminując je dla stabilności systemu. Opcje tworzenia kopii zapasowych interweniują automatycznie, domyślnie zapisując dane przed ich usunięciem."

"JESTEM ZACHWYCONA. Mój komputer odpowiada dobrze po naprawdę kilku złych tygodniach, gdy moja cierpliwość była na granicy wytrzymałości! Ja już powiedziałem znajomemu o was i jak najszybciejprzekażę dalej wasz e-mail. Dziękuję "
- Rachel

"SLOW-PCfighter to kolejny świetny produkt od was. Dziękuję bardzo"
- Kasper G. Andersen

Awards and Prizes

".... SLOW-PCfighter to mała, ale niezwykle potężna i popularna ´aplikacja czyszcząca´..."

Czy chciałbyś mieć szybszy komputer? Czy kiedykolwiek denerwowałeś się czekając i życząc sobie, aby Twój komputer działał dużo szybciej? Jest kilka rzeczy

..... Tak więc, Slow PC Fighter przewróci szybkość komputera do oryginalnej prędkości. Będzie on rozwiązywać problemy, które powodują awarie Twojego komputera.

Awards and Prizes

Jeff Levy, Digital Doctor
"Jestem pod wrażeniem. Lubię produkt SLOW-PCfighter, bo robi dokładnie to co mówi, że robi -zwalcza problem wolnego komputera"
Jeff Levy, Digital Doctor, KABC

Nagrody

"Nie ufasz programom do czyszczenia Rejestru? To nie problem, SLOW-PCfighter dokłada wielkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, tworząc kopie zapasową Rejestru zanim naprawi błędy."

Nagrody

Geek's for president says
"...Auto fix errors - The software will look for errors by itself, if you enable "Run at systemboot" you will be close to a error free PC. Best part, you will not have to move a finger..." and "...The layout - The software layout is very simple, and this may be the thing I like the most, even my grandma would have enough experience to use this..."


Zacznij darmowe skanowanie w Windows

Pobierz bezpłatne skanowanie SLOW-PCfighter

Ankieta na temat Slow PC's

SLOW-PCfighter pracuje z
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

i
Windows Vista & Windows XP

Jesteśmy również dumni z bycia

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner