Wybierz język
SLOW-PCfighter

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism

"Dziękuję za oprogramowanie SLOW-PCfighter. Dziękuję za szybką obsługę techniczną produktu.
Wasza firma to taki rodzaj firmy, który szanuję i niniejszym oświadczam, że SPAMfighter i SLOW-PCfighter, jest renomowaną i efektywną firmą. "
- Ralph Selwyn, Sydney, Australia

"Po raz kolejny dzięki za pomoc teraz "All Systems Go! " z fighterem komputera - właśnie usunął 1800 błędów! i przeciwstawiał się "ekspertowi komputerowemu w sklepie, który powiedział, że urządzenie trzeba zastąpić innym! Dzięki Fighter myślę, że po prostu przedłużyłem życie maszyny i przekaże tą radę wielu innym osobom"
- Chees Allan Collins

"Cóż SLOW-PCfighter ocalił mój stary komputer, wykrył 1432 błędów. Teraz działa jak nowy komputer. Dziękuję bardzo"
- D. Johnson

"... BUM! ZUPEŁNIE JAK NOWY! Wypróbowałem dwa (2) inne programy "szybki PC" BEZ REZULTATU i zacząłem myśleć jak sobie pozwolić na Nowy PC. TERAZ MAM KOMPUTER JAK NOWY!!! MÓJ STARY JEST ZNOWU JAK NOWY!! To naprawdę działa! Dziękuję, dziękuję bardzo za robienie tego, co obiecuje Wasza reklama!
Jest człowiek, który jest profesorem na UAH (University of Alabama w Huntsville, Campus), który uczy Programowania komputerów i 2 miesiące temu próbował kilka rzeczy, ale pomogły tylko nieznacznie. Zapytałem go o programy, które przychodzą na mój e-mail i obiecują szybsze działanie lub nawet prędkość nowego komputera i powiedział, że można je wypróbować, ale pomogą tylko trochę. Bujda! Nie wiem dlaczego, ale WASZ "SLOW PC FIGHTER" DZIAŁA!DZIAŁA BARDZO, BARDZO DOBRZE!..."
- Tom Guzik

"JESTEM ZACHWYCONA. Mój komputer odpowiada dobrze po naprawdę kilku złych tygodniach, gdy moja cierpliwość była na granicy wytrzymałości! Ja już powiedziałem znajomemu o was i jak najszybciejprzekażę dalej wasz e-mail. Dziękuję "
- Rachel

Awards and Prizes

".... SLOW-PCfighter to mała, ale niezwykle potężna i popularna ´aplikacja czyszcząca´..."

Breekpunt.nl mówi:
"Program wyczyścił wiele na naszym komputerze, ale czy komputer będzie szybszy? Najlepszym sposobem jest sprawdzenie, w jaki sposób PC działa w normalnych dla użytkowania warunkach. Na starcie nie jest szybszy, ale generalnie komputer działa o wiele szybciej. Ładowanie programów odbywa się szybko i sprawnie. Komputer nie jest mistrzem prędkości, ale SLOW-PCfighter ma wyraźnie pozytywny wpływ. "

Recenzje produktu od użytkowników SLOW-PCfighter i czasopism<br />

"SLOW-PCfighter to kolejny świetny produkt od was. Dziękuję bardzo"
- Kasper G. Andersen


Zacznij darmowe skanowanie w Windows

Pobierz bezpłatne skanowanie SLOW-PCfighter

Ankieta na temat Slow PC's

SLOW-PCfighter pracuje z
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

i
Windows Vista & Windows XP

Jesteśmy również dumni z bycia

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner