Lisan seç
SPAMfighter

Free Spam Filter for Thunderbird

SPAMfighter has built the strongest, safest, and most effective anti spam filter for Thunderbird on the market. If you need a spam filter for Thunderbird, just install SPAMfighter. And if you use it at home, it's 100% free.

Free Spam Filter for Thunderbird

Whenever new mail arrives, it will automatically be tested by SPAMfighter. If it is spam, it will be moved to your spam folder. If you receive a spam mail that is not detected, click on the Spam Blocker button, and the spam mail is removed from the rest of the 8,614,981 SPAMfighters in 237 countries/areas in seconds.

Features

  • Protects against phishing, identity theft and other email fraud
  • Otomatik "gerçek mail" koruması, hiçbir iş maili kaybolmaz!
  • Blacklist/Whitelist domains and email addresses
  • Gizlilik garantisi - Emailleirinizin hiçbirini görmüyoruz
  • Benzersiz dil filtreleme aracı, belirli bir dilde yazılmış emailleri durdurma olanağı sağlar

SPAMfighter 'in iki sürümü vardır:

SPAMfighter Standard

Bu ücretsiz bir üründür ve sadece ev ve okullarda kullanılabilir. SPAMfighter Standard, email istemcinizde bir kısa metin reklam olarak görüntülenir ve giden emaillerinizde bir altbilgi olarak "SPAMfighter tarafından korunuyorum." iletisi eklenir. Ayrıca, dil filtresi ve diğer faydalı özellikler yer almaz.

SPAMfighter PRO

Bu ürünü indirerek bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu deneme süresinden sonra sadece US$29.00 ödeyerek Pro sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz ya da ürün otomatik olarak ücretsiz daha düşük dereceli olan SPAMfighter Standard sürümüne indirgenir. SPAMfighter Pro şirketler ve diğer ticari ortamlarında kullanılabilir ve daha iyi koruma erişimi sağlar,daha fazlasını buradan okuyun.

Requirements

Operating System

Microsoft Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 (32bit / 64bit)

Email istemcisi

Mozilla Thunderbird