Zvolte jazyk:
DRIVERfighter

DRIVERfighter uživatelé

Přečtěte si komentáře a příspěvky uživatelů DRIVERfighter.

"Došlo mi, že jsem vlastně nikdy ovladače v počítači neaktualizoval a vůbec jsem nevěděl, že je to potřeba. Takové zanedbání může zhoršovat výkon počítače a způsobovat spoustu dalších problémů, se kterými se každodeně potýkám."
Emily Slowiak
Moms Into Living Fit

"Aktualizace ovladačů je jedna z těch věcí o kterých člověk ví, že by měl udělat, ale nebude tomu věnovat nijak zvláštní pozornost dokud nenastane problém. DRIVERfighter cílí tento proces, aby byl stejně přirozený, jako anti-virové skenování. Proces je zjednodušený tak, že stačí pouze stisknout tlačítko."
Beeb Ashcroft
Coupon Corner

"Tento progran dělá všechno - stáhne a nainstaluje aktualizace všech ovladačů, které v počítači máte. Při prvním použití jich DRIVERfighter aktualizaloval opravdu hodně. Jsou věci, na které bych nikdy nepomyslela. A aktualizování ovladačů byla definitivně jedna z nich."

Dina Demerest
My Unentitled Life

"DRIVERfighter našel v mém deset let starém zálohovacím PC ovladače, které byly staré 3000 dní a starší. Sken trval asi minutu a aktualizace necelých deset - nikdy jsem nic podobného neviděla. Teď mám všechny ovladače aktualizované a těšém se, že to staré PC bude fungovat mnohem lépe."

Jasmine Powers
Jasminepowers.com

"Všechno, co musíte udělat je jednou týdně počítač skenovat. Pokud v něm jsou nějaké zastaralé ovladače, DRIVERfighter je najde a nabídne vám k nim aktualizace. Pouze jedno kliknutí a ovladače jsou aktualizované. Já jsem měla celkem 13 ovladačů, které bylo potřeba aktualizovat. Není divu, že se tomuto šílenému počítači nechce pracovat!

Rita Hernandez
Rita's Reviews

Spusťte skenování zdarma nyní

Začít stahování pro Windows