Zvolte jazyk:

Anti-spam a Anti-virus Řešení pro Servery

Zdarma na 30 dní

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway a SPAMfighter Hosted Mail Gateway jsou nejefektivnějšími Spam filtry, které jsou zároveň velmi snadné k použití, na ochranu sítě společnosti proti spamu a phishing podvodům.

Exchange Server Spam Filter
Bezproblémové nastavení, my uděláme všechnu práci

SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module (SEM), je jednoduché řešení na filtrování spamu a virů pro Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 a 2016 nebo Microsoft Small Business Server (SBS)

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je jednoduché a levné řešení pro firmy, organizace a jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény a chtějí se zbavit spamu bez toho, že by si museli zakoupit a udržovat svůj vlastní anti-spamový server.

Přečtěte si více

Stáhněte si SPAMfighter SMTP Anti Spam Filtr nyní a buďte již od zítřka bez spamu
VIRUSfighter Server je k dispozici na 30 dní naprosto zdarma. Po uplynutí této doby si budete moci zakoupit licenci na jeden, dva nebo tři roky.

SPAMfighter Mail Gateway (SMG)

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,859,805 SPAMfightery z 238 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný nevyžádaný email, je okamžitě odstraněn u všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

Přečtěte si více

VIRUSfighter Server

VIRUSfighter Server je rychlé a jednoduché antivirové řešení pro Windows servery. VIRUSfighter Server zabírá malou část zdrojů systému a vy tak budete neustále chráněni bez toho, že by došlo k jakémukoliv zpomalení serveru.

Přečtěte si více

Využijte naší SPAM kalkulačky a zjistěte kolik SPAM vlastně stojí vaši firmu

SPAMfighter Mail Gateway a Hosted Spam Filter podporuje následující emailové servery:

ArGoSoft, CMailServer, CommuniGate, Courier, GroupWise, IMail, Kerio, MDaemon, Merak, MS SMTP MAIL Service, Postfix, QMail, Sendmail, Winmail, WorkgroupMail, XMail.