Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Anti Spam Filtr/Gateway pro Servery

SPAMfighter Mail Gateway se perfektně integruje s existující emailovou infrastrukturou společnosti, aby zabezpečil emailové prostředí společnosti. Je snadný k instalaci a použití bez nutnosti denní údržby. SPAMfighter Mail Gateway je založen na SPAMfighter unikátní celosvětové komunitě čítající přes 8 milionů uživatelů.

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,629,397 SPAMfighters z 237 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný spam email, je tento okamžitě odstraněn od všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

SPAMfighter Mail Gateway se hladce sjednotí s Windows a zpracuje až 200.000 emailů za hodinu s minimálními hardware požadavky. Plně schopný instalace ve virtuálních windows prostředích (VMWare, Virtual Server, Hyper V etc.).

SPAMfighter Mail Gateway aplikace nepožaduje žádný speciální hardware a může být spuštěna na existující VMWare instalaci. Toto může být nastaveno dle předpokládaného objemu emailů, které by toto řešení mělo zpracovat.

SPAMfighter Mail Gateway poskytuje komplexní ochranu před všemi současnými emailovými hrozbami, které soustavně napadají Vaši síť. SPAMfighter Mail Gateway obranný systém Vám zajistí následující ochranu:

Anti-spam. Algoritmus a metody používané SPAMfighter jsou ty nejkomplexnější a unikátní v anti-spam průmyslu na detekci a filtrování emailů se spamem, s nejnižší mírou falešných zpráv (false positives).

Anti-phishing. SPAMfighter poskytuje silnou ochranu proti phishing hrozbám , které jsou často používány pro shromažďování informací o organizaci nebo jejích individuálních uživatelech.

Anti-spyware. (Přílohy) - Všechny přílohy jsou scanovány a pokud se objeví jakýkoliv druh spyware, je tento ihned identifikován a odstraněn.

Filtrování založené na komunitě. Pokud dostatečný počet SPAMfighters nahlásí stejný spam email , je tento okamžitě odstraněn od všech ostatních uživatelů . To znamená okamžitou ochrenu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby. Jakmile přijde nový email, je tento automaticky testován ve SPAMfighter Community Network. Pokud se jedná o spam, naloží se s emailem dle požadavků uživatele.

Partnerské programyPartnerské programyPartnerské programy

Nové funkce v nové verzi SPAMfighter Mail Gateway!

 • Rozšířená administrace uživatelů a postupů zpracování!
 • Rozhraní v různých jazycích!
 • Nově filtrování na základě IP adres a zvolených postupech zpracování!
 • Nyní scanuje 3.500 emailů za minutu na stadardním hardware!
 • Podporuje 32 i 64 bitů
 • Obsáhlá statistika - možnost dát externím uživatelům /zákazníkům přístup ke specigickým částem

Stáhněte si SPAMfighter Mail Gateway

Zdarma na 30 dní

30-ti denní zkušební doba

Funkce

 • Extrémně nízká míra falešných hlášení
 • Okamžitá ochrana před spamem a Phishing
 • Podporuje 32 i 64 bitů
 • Multi threaded scanovací přístroj, který používá všechna dostupná cpu cores
 • Filtrování založené na strategii a Skupině Uživatelů.
 • Filtrování spamu na základě té nejvetší komunity
 • Nízké celkové náklady vlastnictví (TCO)
 • Software licence pro SPAMfighter Mail Gateway začíná na 5 licencích a může se zvyšovat až na ůroveň podnikové licence.

SMG Screenshots ....perfektně integruje s existující emailovou infrastrukturou společnosti

Pro více informací o SPAMfighter Mail Gateway, nám prosím zavolejte na tel. : +45 70 22 15 51

30-ti denní zkušební doba zdarma a bezplatná zákaznická podpora po telefonu, přes email nebo na live chatu

Konkurenční ceny a velká cenová zvýhodnění

Požadavky

Operační Systém

Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2000, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2011, Windows Server Essentials

Processor

Intel Pentium family nebo kompatibilní

Email Server

CMailServer, Sendmail, WorkgroupMail, CommuniGate, Courier, Postfix, ArGoSoft, GroupWise
XMail, Winmail, IMail, MDaemon, QMail, Merak, MS SMTP MAIL Service, Kerio