Zvolte jazyk:
SLOW-PCfighter

SLOW-PCfighter uživatelé - Reference

"Děkuji za váš SLOW-PCfighter. A díky také za vaši technickou podporu. Patříte mezi firmy, které opravdu respektuji. Máte dobré renomé a SLOW-PCfighter je bez pochyby velice efektivnímprogramem."
-Ralph Selwyn, Sydney, Australia

"Ještě jednou velice děkuji za vaši pomoc. Právě jsem odstranil 1800 chyb ! a vyvrátil tak tvrzení odborníka na počítače v obchodě, který můj počítač prakticky odepsal! Jen díky SLOW-PCfighter se mi podařilo prodloužit životnost mého PC a předám svou zkušenost dalším."
- Chees Allan Collins

Ocenění a ceny

software.informer says:
"Skoro všichni vědí, že když se zhorší výkon počítače, má to obvykle co dělat s problémy ve Windows Registru. Tyto problémy výrazně zpomalují počítač, protože Windows registr potřebuje mnohem více času na načítání, čtení a vyhledávání dat v registru. Naštěstí je tady SLOW-PCfighter -velmi užitečný nástroj, který je schopen tyto problémy jednoduše vyřešit pouze po několika kliknutích."

"No, SLOW-PCfighter zachránil můj starý počítač, našel 1432 chyb. Teď PC funguje jako nové. Mnohokrát děkuji"
-D. Johnson

Breekpunt.nl říká:
"Program na mém počítači vyčistil opravdu hodně, ale je počítač rychlejší? Nejlepším způsobem jak to zjistit je otestovat PC za normálního chodu. Spouštění se nijak zvlášť nezrychlilo, ale obecně je počítač mnohem rychlejší. Stahování programů je rychlé a bez potíží. Z počítače se sice nestal "blesk", ale SLOW-PCfighter na něj má očividně pozitivní efekt."

SLOW-PCfighter uživatelé - Reference

"...BAM! IT WAS JUST LIKE NEW! I tried two (2) other fast PC programs to NO AVAIL and started thinking about how will afford a New PC. NOW I HAVE A LIKE NEW COMPUTER!! MY OLD ONE IS BACK almost AS NEW!! Holy Cow it really works! Thank You, Thank You so very much for doing what your Ad says it will do!

There is a man who is a Professor at UAH (University of Alabama Huntsville, campus) who teaches Computer Programming and he tried a few things 2 months ago but it only helped a very small amount. I asked him about the programs that come into my email that promises a faster or even Like New Speed and he said you can try them but they will only help a little. BALONEY! I don't know why but YOUR "SLOW PC FIGHTER" WORKS!! AND WORKS VERY, VERY GOOD!..."

- Tom Guzik

SLOW-PCfighter uživatelé - Reference

Softpedia říká:
"Všechno je dostatečně jednoduché, aby mohl každý uživatel bez ohledu na jeho/její počítačové schopnosti s programem bez sebemenších problémů pracovat. Interface má velice dobrou strukturu a nezadává příčinu pro pochyby nebo zmýlení. Čistič registru odvádí opravdu dobrou práci, nachází a odstraňuje chyby a celkově tak stabilizuje systém. Záloha dat probíhá automaticky - je nastavena ve výchozím nastavení, všechna data jsou tedy před jejich odstraněním bezpečně uložena."

"Jsem nadšena! Počítač konečně po několika dlouhých týdnech, kdy už jsem pomalu začala ztrácet trpělivost, skvěle reaguje! Už jsem se o vašem programu zmínila i známým a přepošlu jim nabídku. Děkuji! "
-Rachel

"SLOW-PCfighter je další skvělý produkt z vaší dílny. Moc vám za něj děkuji."

Awards and Prizes

"....SLOW-PCfighter je malý prográmek, který je ovšem extrémně efektivní a populární aplikací na čištění registru...."

Přáli byste si mít rychlejší počítač ? jste otráveni pomalým chodem svého počítače?

.....Takže, SLOW-PCfighter vrátí rychlost vašeho PC zpátky na tu původní. Vyřeší problém s hroucením systému vašeho PC.

Awards and Prizes

Jeff Levy, the Digital Doctor
"SLOW-PCfighter na mě udělal dojem. Opravdu se mi program líbí. Dělá přesně to, co slíbuje - pomáhá řešit potíže pomalých počítačů"
Jeff Levy, Digital Doctor, KABC

Ocenění

"Nedůvěřujete programům na čištění registru? Se SLOW-PCfighter se nemusíte bát, SLOWPCfighter se stará o vaši bezpečnost a než začne s opravováním chyb, zálohuje data ve vašem registru."

Ocenění

Geek's for president říká:
"...Automatická oprava chyb - program chyby sám vyhledá, pokud si v nastavení zvolíte "Spustit při spuštění systímu" budete na správné cestě k PC bez chyb. Nejlepší ze všeho je, že nemusíte hnout ani prstem...." a "...Rozvržení programu je velmi jednoduché a to je jedna z věcí, která se mi snad líbí nejvíc - i moje babička by mohla program s klidem používat..."


Začněte zdarma scan pro systém Windows

Nechte si zdarma scanovat a optimalizovat Váš počítač pomocí našeho efektivního SLOW-PCfighter

Slow PC dotazník

SLOW-PCfighter je kompatibilní s
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

a
Windows Vista & Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner