Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro GroupWise Mail Server

GroupWise mail server si zasluhuje ten nejlepší anti spamový filtr na trhu a tím je bez pochyb SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete si nainstalovat SPAMfighter na vašem vlastním serveru, anebo využít naše host řešení. Obě možnosti nabízejí velmi efektivní a snadno použitelné filtry k ochraně pro GroupWise mail server proti spamu a phisingovým hrozbám.
Podívejte se důkladněji na obě níže uvedená řešení spam filtru a zajistěte během okamžiku ochranu pro váš GroupWise mail server

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,628,006 SPAMfighters z 237 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný spam email, je tento okamžitě odstraněn od všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 237 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,628,006 SPAMfighterů ze 237 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam Filter pro GroupWise Mail Server

SPAMfighter je kompatibilní s
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

a
Windows Vista & Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner