Lisan seç

SPAMfighter Şirket Bilgileri

SPAMfighter, Danimarka merkezli, Avrupa'nın önde gelen koruma yazılım geliştiricisidir, dünya genelinde 238 ülkeden 8,968,667 kullanıcıya son model bilgisayar ve sunucu güvenlik ürünleri sağlar. Spam filtresi ödülünü kazanmasının yanı sıra, SPAMfighter PC optimizasyon, anti-spyware, ve avirus koruma çözümleri sunar. SPAMfighter ayrıca çok dilli bir dizi-beyaz etiket seçenekleri sunar. SPAMfighter 'in kurucuları ve sahipleri Henrik Sørensen, Martin Thorborg (Jubii 'nin kurucusu - Danimarka en büyük İnternet Portalı, şimdi Lycos Avrupa Ağının bir parçası), Daniel Hjortholt ve Martin Dyring (her ikiside çok deneyimli geliştiricilerdir) dir.

SPAMfighter hiçbir borcu olmayan ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir şirkettir.
SPAMfighter Takımı ABD, Danimarka, Ukrayna ve Tayland gibi çeşitli yerlerde bulunuyor.
Mutlu müşterilerimizden her gün çok sayıda e-posta alıyoruz ve bu bizi SPAMfighter 'i geliştirmeye devam etmemiz için cesaretlendiriyor. Buradan bazılarını okuyabilirsiniz.

Misyon
SPAMfighter 'in misyonu dünyayı istenmeyen elektronik reklamlardan korumak, yenilikçi PC optimizasyonu ve koruma çözümleri sağlamaktır.

SPAMfighter hikayesi
1995 yılında biz, Henrik Sorensen, Martin Thorborg ve bir kaç arkadaşı cybernet.dk 'ye başladı (şimdiki adı Jubii), Danimarka 'nın ilk Internet Sağlayıcılarından biri. Bir gün posta sunucusu çalışmayı durdurdu ve bu süre içinde sunucumuzun spammerler tarafindan spam dağıtmak için kullanıldığını fark ettik. Kullanıcılarımızın normal emaillerinden spam mailleri filtrelemek neredeyse bir haftamızı aldı, ve o hafta içinde kullanıcılarımız email gönderemediler ve alamadılar.
O günlerde, bir gün bunun intikamını alacağımıza yemin ettik, sonraki yıllar bizi hiç mutlu etmedi. Spam miktarı her gün arttı, bize para ve zaman kaybına maloldu. Bundan dolayı Jubii 'yi sattık, bundan sonra neye başlamaya karar vermek bizim için çok kolay oldu. Evet haklısınız - SPAMfighter!

SPAMfighter fikri dünya çapında tüm kullanıcıların hızlı bir şekilde tek bir tıklama ile spam raporu edinmesi şeklindedir. Yeterli sayıda kişi bir spam maile tıklarsa, o spam mail otomatik olarak diğer tüm SPAMfighter kullanıcıların SPAMfighter klasörlerine aktarılır. Şu anda dünya çapında 8,968,667 kişi SPAMfighter 'in daha etkili olması için yardım ediyor.

Eğer siz de spamlardan korunmak ve diğer insanlara spamlarla mücadele konusunda yardım etmek istiyorsanız, Tüm yapmanız gereken buradan ücretsiz SPAMfighter 'i indirmek. Birkaç dakika içinde spamlardan kurtulacaksınız.

SPAMfighter Ödülleri

SPAMfighter İletişim

Address:
SPAMfighter ApS
Kobbelvænget 72, 2.
DK-2700 Brønshøj
Denmark

Telefon Destek:
Genel Müdürlük
İngilizce, Danca, Hollandaca, Almanca, Fransızca, İspanyolca
Tüm ürünler için, sunucu çözümleride dahil, destek,
10:00 a.m. - 5:00 p.m.CET
+45 7022 1551

Oaksky US, Inc
Müşteri desteği
PO Box 830455
Miami, FL 33283-0455
USA
Telefon: +1 (646) 513 2834
Faks (ABD) +1 (561) 265 7318

info@spamfighter.com (destek için değil)
sales@spamfighter.com (Sadece Satış için)
Yardım Desteği için, buraya bakın

SPAMfighter Tayland
c / o Flip Invert
277/24 Moo 5 Soi18
Naklua Rd. Pattaya
20150 THA
Telefon: +66 38 371 394

Asian Office, Pattaya, Thailand:
English, Thai and Chinese
Phone : +66 38 371 394 - Free Phone support for all Products
10:00 a.m. - 5:00 p.m. UTC/GMT +6/7 hours
(Server solutions, please call Denmark)

Ortaklıklar ve stratejik işbirlikleri


SPAMfighter daki amacımız dünyanın en iyi spam filtresi yazılımını sağlamaktır. Şirketlerle Ortaklıklar veya stratejik işbirlikleri oluşturarak, ortak ürünler ve servisler sağlamak herkes icin faydalı olacaktır. Biz her zaman ISP'lerle, Okullar ve Eğitim Kurumları, Online Servis Sağlayıcıları, Yazılım Şirketleri ve Donanım Üreticileriyle ortaklık kurmaya hazırız. Eğer şirketiniz bizimle bir ortaklık veya stratejik işbirliği kurma konusunda konuşmak istiyorsa, lütfen bizimle buradan temas kurun.

Branded product licensing

Are you interested in rebranding our software for distribution under your brand or with your product or service? We are open to opportunities where a single site license is not enough to meet your needs. We can co-brand our software with your company name or completely change the interface to meet your brands 'look and feel'. Read more here.

Basın Bültenleri

SPAMfighter Basın Bültenlerini burada bulabilirsiniz.

İş Pozisyonları

Açık iş pozisyonlarını burada bulabilirsiniz.

Ortaklar ve arkadaşlar

Ortaklar ve arkadaşlar 'ımıza özel teşekkür etmek istiyoruz

Bir web siteniz var mı?

SPAMfighter bir link yapmak için, buradan nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.