Lisan seç

SPAMfighter Gizlilik Bildirimi

SPAMfighter ApS gizliliğe içten bağlılığını göstermek için bu gizlilik bildirimini yaratmıştır. Aşağıdaki ifade sitede kullanılan bilgi toplama ve yayma yöntemlerini açıklamaktadır.

Kayıtlı Bilgi

Sunucularımız ile ilgili sorunlarınızın tespitinde yardımcı olması için ve web sitemizin yönetimi için IP adresinizi kaydediyoruz. Bu bilgiler aslında genel bilgi ve trafik güvenliği için kullanılır.

Çerezler

Çerezler sitemizdeki ziyaretçiler hakkında bilgi edinmek için kullanır. Bu bize ürünlerimizi ve web sitemizi daha iyi geliştirmemize olanak sağlar ve kullanıcılarımızın alışkanlıkları ve davranışları hakkında bilgi edinme fırsatı verir.

Güvenlik

Web sitemizde yanlış kullanımı, kaybı ve kontrolümüz altındaki bilgilerin değiştirilmesini korumak için güvenlik önlemleri kullanılır. Bu site tüm kredi kartı siparişleri için endüstri standardı yöntemler ile güvenli bir şekilde tüm kişisel verileri şifreleyerek, güvenli bir sunucu sağlar. Bu site, işlenmiş siparişlerin kredi kartı numaralarını saklamaz.

Sipariş Formları

Web sitemiz ürünleri satın almanız için sipariş formları sağlar. Bize bir sipariş verdiğinizde, iletişim bilgilerinizi (email adresiniz gibi). İletişim bilgileri formu ve sipariş formları gerektiğinde sizinle irtibata geçmek için kullanılır. Siparişinizle ilgili bir sorun varsa bizimle temasa geçmeniz için bir ürün anahtarı içerir. Toplanan finansal bilgiler siparişinizin faturalanması için kullanılır ve kullanımından hemen sonra silinir.

Bülten

SPAMfighter indirme sırasında müşterilerin kullandıkları e-mail adresleri kullanılarak ücretsiz bültenimize kaydedilir. Verdiğiniz email adresi sadece ücretsiz bülten göndermek ve hesabınızı takip etmek için kullanılır.
Email adresiniz ASLA diğer firmalarla paylaşılmayacaktır!

Harici Bağlantılar

Bu site, diğer sitelere bağlantılar içerir. SPAMfighter ApS bu web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriklerinden sorumlu değildir.