Lisan seç

Yavaş Windows 7? Yeni Windows 7 veya diğer İşletim Sistemleri bile zamanla yavaşlayabilir!

Yeni bir bilgisayar satın aldığınızda veya önceki bir İşletim Sistemini Windows 7'ye yükselttiğinizde hala sorun yaşıyorsanız veya bilgisayarınızın performansı düşükse, Windows 7 hiç kullanmayacağınız bir yığın programla dolmuş olabilir veya yükseltmeden önceki kalıntıları içeriyor olabilir. SLOW-PCfighter, zaman içinde normal bilgisayar kullanımından dolayı biriken karışıklıkları temizler ve sorunları düzeltir. Bu sorunları çözmek için periyodik olarak SLOW-PCfighter kullanmanızı öneririz.

Daha hızlı bir Windows 7 'niz olsun ister miydiniz? Windows 7 'nizin başlatma işleminin bitmesini beklerken kendinizi yorgun ve sabırsız hissediyor musunuz? Windows 7 'nizi yavaşlatan birçok faktör vardır ve Windows 7 zamanla daha kötü hale gelebilir. Profesyonel yardım alın ve Windows 7 'nizi tekrar hızlı hale getirin.

Ücretsiz tarama başlatmak

Yeni bir bilgisayar satın aldığınızda veya önceki bir İşletim Sistemini Windows 7

SLOW-PCfighter aşağıdaki sorunları çözerek Windows 7 'yi hızlandırır:

  • Varolmayan başlangıç programları
  • Geçersiz Ekle / Kaldır Programlar
  • Daha fazla bilgi

SLOW-PCfighter ile Windows 7 'yi taramaya başlayın

En son teknoloji ile gerçekleştirilmiş olan SLOW-PCfighter Windows XP 'nizi tamamen analiz eder ve tekrar hızlı hale getirir. SLOW-PCfighter başarısız programların, kötü sürücü kurulumlarının ve tamamlanmamış kaldırmaların kullanılmayan tüm kayıt defteri girdilerini teşhis eder ve kaldırır. Bu işlemlerden sonra Windows XP başlangıcın daha hızlı olduğunu ve performansının daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Windows 7 'nin optimum şekilde çalışmasını sağlar

Ücretsiz tarama başlatmak

Daha hızlı bir Windows 7 edinin

SLOW-PCfighter 'in kullanımı kolaydır ve temizleme işlemi çok hızlıdır

Hızlı bir Windows 7 ister misiniz? Windows 7 'nizi optimum hızda güçlendirin ve ona daha uzun bir hayat verin.

En son teknoloji ile gerçekleştirilmiş olan SLOW-PCfighter Windows 7 'nizi tamamen analiz eder ve tekrar hızlı hale getirir. SLOW-PCfighter başarısız programların, kötü sürücü kurulumlarının ve tamamlanmamış kaldırmaların kullanılmayan tüm kayıt defteri girdilerini teşhis eder ve kaldırır. Bu işlemlerden sonra Windows 7 başlangıcın daha hızlı olduğunu ve performansının daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Daha hızlı bir Windows 7 'niz olsun ister miydiniz? Windows 7 'nizin başlatma işleminin bitmesini beklerk

SLOW-PCfighter kullanarak Windows 7 'nizi onarmak için sadece tek bir tıklama gerekli

Hataları düzeltmek ve Windows 7 'yi elle hızlandırmak sizin uzun değerli zamanınızı alabilir ve Windows 7 'ye zarar verebilirsiniz. Eğer bir şekilde ana dosyaları silerseniz, Windows 7 'nin çökmesine neden olabilir !