Lisan seç

SPAMfighter Ödülleri

PC Solutions, Temmuz 2007'de 3 spam filtresi arasında bir test gerçekleştirdi. SPAMfighter Mail Washer ve Vade Vetro ya karşı değerlendirildi.

SPAMfighter bu testlere göre en iyi spam filtresi seçildi

Ödüller

TopTenREVIEWS
Sonuç: SPAMfighter kullanımı son derece basit ve kesinlikle denemeye değer.

Ödüller

ComputerWorld - En hızlı Büyüme Ödülü

Eylül 2007 de Computerworld Denmark tarafından Danimarka 'daki en hızlı büyüyen IT firması ödülüne SPAMfighter layık görüldü.

Ödüller

IT Security En İyi 103 Ücretsiz Güvenlik Programı

SPAMfighter IT Security tarafından bugün internet üzerinden kullanılabilen en iyi ücretsiz bilgisayar güvenlik programlarından biri olarak seçildi.
SPAMfighter spam filtreleme sektöründe Cloudmark ve BullGuard gibi diğer büyük isimlerle birlikte yerini aldı.

SPAMfighter en iyi ücretsiz anti-spam programlarından biri olarak seçildi

Ödüller

ConsumerSearch
"Eleştirmenler SPAMfighter 'in filtreleme özelliklerinden etkilendiler. SPAMfighter ağ tabanlı bir filtreleyici olarak, başlangıçtan itibaren etkin hale gelir, her hangi bir eğitim gerektirmez."

Ödüller

The Tech Herald
"... SPAMfighter sağlam bir üründür ve görülmeye değer ..."

Ödüller

"Komputer For Alle" Spam Filter Review
SPAMfighter, Spameater, Spambully, Choicemail One, CA Anti-Spam 2007, and Spambuster.

"Komputer for Alle" yorumu :
"Genel olarak SPAMfighter tüm test edilen anti-spam çözümleri arasında şüphesiz en iyisi. Özellikle IT alanında çözüme ihtiyac duyan yeni başlayanlar içindir, bakım gerektirmeden çalışır. Programı yüklemek çok kolaydır ve ekstra teknik destek gerektirmez. Özellikle avantajı programı yükledikten sonra her şey hemen çalışmaya başlar."

Testi kazanan 10 puan üzerinden 9.1 ile SPAMfighter oldu.

En büyük İskandinavyan BT-dergisi "Komputer For Alle" Haziran 2007 de bir spam filtreleme testi gerçekleştirdi. SPAMfighter Spameater, Spambully, Choicemail One, CA Anti-Spam 2007, ve Spambuster 'e karşı değerlendirildi.

Bir üst indirme sitesi - SPAMfighter Editörler Brothersoft tarafından seçim seçildi . Aşağıdaki Brothersofts Editör Yorumu bakın

Brothersoft

Bir üst indirme sitesi - SPAMfighter Editörler Brothersoft tarafından seçim seçildi . Aşağıdaki Brothersofts Editör Yorumu bakın

Editors Pick

Ödüller

Computer Power User Spam Filter Review

SPAMfighter diğer kullanıcıların milyonlarca zaten gerçekleştirdik ki "eğitim" den yararlanan , inanılmaz başından itibaren geçerli hakkıdır . 321 Test Spam postaların , bu kurulum bir dakika içinde % 98.4 yakaladı . Bu yanlış spam olarak hiçbir kişisel mesajlar bayraklı , ama yanlış hala oldukça iyi istenen reklam teklifleri ve bültenler gibi , e-postaların % 29 tuzak . Beyaz listeler ve kara kullanarak , hatta bu hatalar , bazı yapılandırma ile elimine edilebilir

SPAMfighter Computer Power User Dergisi'nin Mayıs 2008 sayısında 5 yıldız üzerinden 4 ile onurlandırıldı

Ödüller

Ilovefreeware.com
"Akıllı filtreleme özelliği SPAMfighter ücretsiz uygulamasının en kullanışlı fonksiyonu"

SPAMfighter Standart ev kullanıcıları için %100 ücretsizdir

Windows için İndir Başlangıç