Zvolte jazyk:

DRIVERfighter uživatelé

Přečtěte si komentáře a příspěvky uživatelů DRIVERfighter.

"Došlo mi, že jsem vlastně nikdy ovladače v počítači neaktualizoval a vůbec jsem nevěděl, že je to potřeba. Takové zanedbání může zhoršovat výkon počítače a způsobovat spoustu dalších problémů, se kterými se každodeně potýkám."
Emily Slowiak
Moms Into Living Fit

"Všechno, co musíte udělat je jednou týdně počítač skenovat. Pokud v něm jsou nějaké zastaralé ovladače, DRIVERfighter je najde a nabídne vám k nim aktualizace. Pouze jedno kliknutí a ovladače jsou aktualizované. Já jsem měla celkem 13 ovladačů, které bylo potřeba aktualizovat. Není divu, že se tomuto šílenému počítači nechce pracovat!

Rita Hernandez
Rita's Reviews

"DRIVERfighter našel v mém deset let starém zálohovacím PC ovladače, které byly staré 3000 dní a starší. Sken trval asi minutu a aktualizace necelých deset - nikdy jsem nic podobného neviděla. Teď mám všechny ovladače aktualizované a těšém se, že to staré PC bude fungovat mnohem lépe."

Jasmine Powers
Jasminepowers.com

"Tento progran dělá všechno - stáhne a nainstaluje aktualizace všech ovladačů, které v počítači máte. Při prvním použití jich DRIVERfighter aktualizaloval opravdu hodně. Jsou věci, na které bych nikdy nepomyslela. A aktualizování ovladačů byla definitivně jedna z nich."

Dina Demerest
My Unentitled Life

"Aktualizace ovladačů je jedna z těch věcí o kterých člověk ví, že by měl udělat, ale nebude tomu věnovat nijak zvláštní pozornost dokud nenastane problém. DRIVERfighter cílí tento proces, aby byl stejně přirozený, jako anti-virové skenování. Proces je zjednodušený tak, že stačí pouze stisknout tlačítko."
Beeb Ashcroft
Coupon Corner

Spusťte skenování zdarma nyní

Začít stahování pro Windows