Zvolte jazyk:

Odkazy tiskového střediska

V našem tiskovém středisku najdete novinky o SPAMfighter, tiskové zprávy, fotografie a spoustu dalších informací o SPAMfighter. Doufáme, že zde naleznete všechny informace , které vás zajímají. V opačném případě prosím kontaktujte náš PR tým. Rádi vám pomůžeme.

The SPAMfighter Team<br />

Kdo jsme?

Přečtěte si přáběh o tom, jak čtyři chlapíci založili SPAMfighter a seznamte se s ostatními členy týmu zde.

Ocenění

Ocenění

Jsme na naše produkty velice hrdí, ale nevěřte pouze našim slovům. Přečtěte si, co se o nich píše v zahraničních časopisech a publikacích.

Reference od SLOW-PCfighter Uživatelů - SPAMfighter -

Komentáře

Přečtěte si komentáře od několika z našich 8,968,667 uživatelů SPAMfighter a z 42,086,140 uživatelů SLOW-PCfighter.

<strong>Blogeři</strong>

Blogeři

Máte vlastní blog nebo webovoé stránky a chtěli byste zveřejňovat informace o našem softwaru? Kontaktujte prosím náš PR tým, který vám zašle volné licence k testování a vyhodnocování. Pokud máte nějaký nápad k propagaci, tak o něm samozřejmě také rádi uslyšíme. Navíc můžete zvěřejnit svůj postoj a podporu v boji proti spamu a umístit SPAMfighter banner na své webovéstránky. Podívejte se na typy našich banerů zde.

<strong>Společenské Mediální Weby</strong>

Společenské Mediální Weby

Sledujte SPAMfighter na Twitter nebo se přidejte k našim fanouškům na Facebook fan page.

Feel free to use SPAMfighter Certified Partner logo on your web site, brochures, newsletters etc.<br />If you need it in another size, please contact us!<br /

Bulletin

Náš bulletin obsahuje speciální nabídky a nejnovější informace o SPAMfighter. Bu´dte první, kdo se o novinkách dozví a zaregistrujte se zde.