Zvolte jazyk:

SPAMfighter Program pro Distributory

SPAMfighter partnerská filosofie

SPAMfighter je po celém světě známá a důvěryhodná značka, certifikovaná od společnosti Microsoft. Nabízíme moderní spam filtry a další zabezpečovací software, které jsou snadné k použití a instalaci jak pro domácí uživatele tak i pro mensá firmy nebo velké koncerny.

Spolupráce s šikovnými a kompetentními distributory vede ke spokojenosti zákazníků přínosné pro všechny zůčastněné strany. Poskytneme vám potřebné nástroje a podporu potřebné k nastartování prodeje SPAMfighter produktů a zvětšení vašeho obratu a podílu na trhu.

Kontaktujte nás zde

Zjistěte více o SPAMfighter programu pro distributory. Pošlete nám email s detaily o vaší společnosti ( včetně kontaktního emailu, telefonu a webových stránek).

Nabízíme

  • Konkurenční ceny a velká cenová zvýhodnění
  • 30-ti denní zkušební verze našeho spam filtru, aby se vaši zákazníci mohli přesvědčit o kvalitě produktu předtím než si jej koupí.
  • Materiál k reklamě, který zahrnuje bannery, výběr produktů a certifikované logo SPAMfighter
  • SPAMfighter Reseller Module - exkluzivní nástroj, kde můžete spravovat licence, získat přehled o fakturách apod.
  • Uvedení na našich webových stránkách na seznam distributorů ve vaší zemi

Požadujeme

Vše, co požadujeme je odhodlání propagovat a prodávat SPAMfighter produkty ve vašem portfoliu, přes internet i mimo něj. Nabízíme skvělá řešení pro všechny typy uživatelů a společností a zbývá tedy jen, abyste našli to správné řešení pro každého zákazníka.

Součástí registrace nejsou žádné poplatky.

Jednoduchý partnerský model, který společnosti zajišťuje nepřetržitou ziskovost a růst.
Ocenění