Zvolte jazyk:

SPAMfighter Soukromé prohlášení

SPAMfighter ApS vytvořil toto soukromé prohlášení, aby byl zcela zřejmý náš závazek chránit soukromí. Následující prohlášení odhaluje jak probíhá sběr informací a praktiky šíření nepravdivých informací pro tyto webové stránky.

Informace použité k přihlášení

Protokolujeme vaši IP adresu, což nám pomáhá diagnostikovat problémy s naším serverem a spravovat naše webové stránky. Tato informace je primárně používána pro obecné sledování provozu a zabezpečení.

Cookies

Náš web používá soubory cookies ke sledování informací o našich návštěvnících. To nám dává možnost poučit se ze zvyků a chování uživatelů a neustále tak náš software a webové stránky vylepšovat.

Zabezpečení

Tyto stránky jsou opatřeny zabezpečením proti ztrátě, zneužití a pozměňování informací, které jsou pod naší kontrolou. Všechny osobní informace zadávané při objednávání a platbách kreditními kartami jsou zabezpečeny a šifrovány pomocí standartních metod používaných v oboru. Na tomto webu nejsou ukládána čísla kreditních karet, která byla při objednávání použita.

Objednávkové formuláře

Na našem webu jsou k zakoupení našich produktů k dispozici objednávkové formuláře. Jakmile u nás zadáte objednávku, je nutné vyplnit kontaktní informace (vaše emailová adresa). Kontaktní informace z formuláře jsou použity pro zaslání klíše licence k objednanému produktu nebo pokud se objeví nějakí nesrovnalost v objednávce. Platební informace slouží pouze k vyúčtování objednávky a jsou ihned po použití vymazány.

Bulletin

K zasílání našeho free-bulletinu registrujeme uživatele, použitím emailové adresy, která byla použita při stažení SPAMfighter. Tato emailová adresa je použita pouze k zasílání našeho bulletinu a ke sledování vašeho účtu. Tato adresa NEbude NIKDY sdělena jiným společnostem!

Externí Odkazy

Tento web obsahuje odkazy na jiné stránky, SPAMfighter ApS není zodpovědná za obsah nebo způsoby chránění soukromí, které tyto stránky praktikují.