Zvolte jazyk:

Informace o společnosti SPAMfighter:

SPAMfighter, sídlí v Dánsku a je vedoucím Evropským developerem ochranného softwaru. SPAMfighter poskytuje bezpečnostní produkty té nejlepší kvality pro počítače a servery 8,968,667 uživatelům ze 238 zemí/oblastí po celém světě. Kromě spam filtru, která získal celou řadu ocenění, SPAMfighter také nabízí řešení na optimalizaci PC, antispyware a antivirus řešení a širokou škálu různojazyčných white label variant. SPAMfighter založili a vlastní Henrik Sørensen, Martin Thorborg (zakladatelé Jubii - Dánského největšího Internetového portálu, který je nyní součástí Lycos Europe Network), Daniel Hjortholt a Martin Dyring (oba velmi zkušení developeři).

Společnost SPAMfighter nemá žádné dluhy a je schopně fungujícím podnikem. SPAMfighter Team je rozmístěn na tak rozličných místech jako je USA, Dánsko, Ukrajina nebo Thajsko. Každý den dostáváme spoustu emailů od spokojených zákazníků a to nás povzbuzuje k neustálému zdokonalování SPAMfighter. Přečtěte si o nás více zde.

Mise
SPAMfighter misi nepředstavuje nic menšího než chránit svět před nechtěnou elektronickou reklamou a poskytovat inovativní řešení na optiomalizaci PC a bezpečnost.

SPAMfighter příběh
V roce 1995 jsme my, Henrik Sorensen, Martin Thorborg a pár dalších přátel začali se cybernet.dk (nyní Jubii), jako jedni z prvních Internetových Providerů vDánsku. Jednoho dne nám přestal fungovat emailový server a chvíli nám trvalo než jsme si uvědomili, že náš server byl používán spammery(rozesílateli spamu) k distribuci spamu. Trvalo nám téměř týden přefiltrovat emaily se spamem od normálních emailů našich uživatelů. Během toho týdne nemohli naši uživatelé dostávat nebo posílat emaily.
A tenkrát jsem si slíbili , že dosáhneme zadoustiučinění. Následující rok jsme nebyli o moc šťastnější , množství spamu rostlo každým dnem a stálo nás spoustu peněz a času. A tak když jsme prodali Jubii, nebylo pro nás těžké se rozhodnout s čím novým začít. Ano, máte pravdu, začali jsme se SPAMfighter!

Myšlenka SPAMfighter je umožnit lidem po celém světě, aby mohli nahlásit spam, který dostanou, a to rychle a jednoduše pouze jedním kliknutím. Když dostatečné množství uživatelů zablokuje email se spamem,bude tento email automaticky umístěn ve spam složce SPAMfighter pro všechny ostatní uživatele. Právě teď 8,968,667 lidí z celého světa pomáhá SPAMfighter být téměř děsivě efektivní.

Pokud chcete být také chráněni a pomáhat ostatním bojovat proti spamu, tak stačí, když si stáhnete SPAMfighter - naprosto zdarma, a během několika minut budete bez spamu. Stáhněte si SPAMfighter zdarma zde.

SPAMfighter Ocenění

Kontakt na SPAMfighter

Address:
SPAMfighter ApS
Kobbelvænget 72, 2.
DK-2700 Brønshøj
Denmark


Podpora po telefonu ZDARMA
Hlavní sídlo firmy, Dánsko
anglicky, dánsky, holandsky a německy
Podpora pro server produkty: anglicky a dánsky
+45 7022 1551
10:00 a.m. - 5:00 p.m. CET

Oaksky US, Inc
Zákaznická podpora v Severní Americe
PO Box 830455
Miami, FL 33283-0455
USA
Phone: +1 (646) 513 2834
Fax (USA) +1 (561) 265 7318

info@spamfighter.com (Ne podpora)
sales@spamfighter.com(pouze prodej)
Support help, look here

SPAMfighter Thailand
c/o Flip Invert
277/24 Moo 5 Soi18
Naklua Rd. Pattaya
20150 THA
Phone: +66 38 371 394

Thajština, Čínština a Korejština
Telefonická podpora - pouze pro uživatele PRO
Řešení pro servery - kontaktujte prosím kancelář v Dánsku
10:00 a.m. - 17:00 UTC/GMT +6/7 hodin
+66 38 371 394

Partnerství a strategická spojenectví

Partnerství a strategická spojenectví
Náším záměrem ve SPAMfighter je poskytovat spam filtr software nejlepší ve světě. Budování partnerských a spojeneckých vztahů se společnostmi, které poskytují chvályhodné produkty a služby, může být přínosem pro všechny. Jsme vždy příznivě nakloněni budování partnerských vztahů s ISPs, Školami a Vzdělávacími institucemi, Providery Online Služeb , Softwarovými Společnostmi, a Výrobci Hardwaru.
Pokud by vaše společnost měla zájem promluvit si o tom stát se naším partnerem nebo spojencem , prosím kontaktujte nás zde.

Licencování značkových produktů

Máte zájem změnit označení SPAMfighter tak, abyste jej mohli distribuovat se svým produktem nebo službou? Jsme otevřeni všem příležitostem, kde jedna vázaná licence nestačí k pokrytí vašich potřeb. Můžeme přidat k naší značce váš název nebo náš výrobek úplně přejmenovat tak, aby korespondoval se vzhledem vaší značky.

Tiskové zprávy

Zde si můžete přečíst SPAMfighter Tiskové zprávy.

Tiskové zprávy

Nabídka pracovnách pozic zde

Partneři a přátelé

Velmi rádi bychom vyjádřili zvláštní poděkování těmto Partnerům & Přátelům

Máte webové stránky?

Pak si zřiďte odkaz na SPAMfighter. Zjistěte jak to udělat zde.