Zvolte jazyk:

Screenshots FULL-DISKfighter

Začněte zde
FULL-DISKfighter rozhraní je extrémně jednoduché a přehledné a nabízí náhled pevného disku. Pro jednoduchou optimalizaci a vyčištění vašeho pevného disku si můžete zvolit některý nebo všechny ze čtyř nabízených nástrojů pro ucenelou anylýzu.

Udržujte pořádek!
FULL-DISKfighter vám umožňuje jednoduše monitorovat využití vašeho pevného disku pomocí nástroje Organizátor, který analyzuje, defragmentuje a uspořádá soubory tak, abyste měli co nejvíce volného prostoru.

Vyberte si své vlastní nastavení skenování
FULL-DISKfighter vám umožní vybrat oblast, kterou chcete na svém pevném disku skenovat a najít tam soubory, které byste chtěli odstranit - např. staré soubory Windows a soubory protokolu. Průběh skenování bude přehledně zobrazen.

Zbavte se toho smetí!
S FULL-DISKfighter můžete nahlédnout do seznamu všech velkých souborů, které zabírají místo na vašem pevném disku. sami pak můžete zvolit, které soubory mají být odstraněny. Nic nebude vymazáno a odstraněno bez vašeho vědomí!

Vyzkoušejte scan zdarma a přesvědčte se, jak může FULL-DISKfighter obnovit volný prostor na vašem přeplněném pevném disku! Scan zdarma!

Začít stahování pro Windows