Wybierz język

SPAMfighter Informacje o firmie

SPAMfighter z siedzibą w Danii, jest wiodącym w Europie deweloperem produktów związanych z bezpieczeństwem komputerów i serwerów, dostarczającym je dla8,968,667 użytkowników z 238 krajów/obszarów na całym świecie. Poza wielokrotnie nagradzanym filtrem spamu SPAMfighter oferuje optymalizację komputera, oprogramowanie anty-spyware oraz rozwiązania antywirusowe. SPAMfighter oferuje także szereg wielojęzycznych opcji "white label". Założyciele i właściciele SPAMfighter to Henrik Sørensen, Martin Thorborg (założyciel Jubii - największego w Danii portalu internetowego, stanowiącego część Lycos Europe Network), Daniel Hjortholt i Martin Dyring (doświadczeni deweloperzy).

SPAMfighter nie ma zadłużenia i jest rentowną firmą. Zespoły SPAMfighter znajdują się w tak różnych miejscach jak USA, Dania, Ukraina i Tajlandia. Codziennie otrzymujemy wiele wiadomości e-mail od zadowolonych klientów, co zachęca nas do ciągłych ulepszeń SPAMfighter. Czytaj więcej tutaj.

Misja
Misją SPAMfightera jest ocalenie świata przed niechcianymi elektronicznymi reklamami i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań optymalizacji i ochrony komputera.

Historia SPAMfighter
W 1995 roku my: Henrik Sorensen, Martin Thorborg i kilku znajomych wymyśliliśmy cybernet.dk (obecnie Jubii), jeden z pierwszych dostawców internetu w Danii. Pewnego dnia serwer poczty przestał działać i zajęło nam chwilę, aby uświadomić sobie, że nasz serwer był używany przez spamerów do rozpowszechniania spamu. Filtrowanie spamu od e-maili naszych użytkowników zabrało nam prawie tydzień, podczas którego nasi użytkownicy nie byli w stanie wysyłać i odbierać wiadomości e-mail.
Wtedy poprzysięgliśmy sobie, że pewnego dnia się zemścimy. Jednak kolejne lata nie były dla nas szczęśliwe. Ilość spamu rosła z dnia na dzień, co kosztowało nas czas i pieniądze. Dlatego kiedy sprzedaliśmy Jubii, od razu zdecydowaliśmy, co zrobimy następnego dnia. Tak, masz rację - SPAMfighter!

Idea SPAMfighter polega na tym, aby ludzie na całym świecie mogli szybko i łatwo zgłaszać otrzymany spam, za pomocą jednego kliknięcia. Gdy wystarczająca liczba użytkowników zablokuje spam, to zostanie on automatycznie umieszczony w folderze SPAMfighter dla wszystkich pozostałych użytkowników SPAMfighter. Właśnie teraz 8,968,667 ludzi na całym świecie, pomaga uczynić SPAMfighter "przerażająco" skutecznym.

Jeśli także chcesz być chroniony i pomagać innym w walce ze spamem, jedyne co musisz zrobić, to ściągnąć bezpłatną wersję SPAMfighter tutaj. Uwolnisz się od spamu w ciągu kilku minut.

SPAMfighter Nagrody i Wyróżnienia

Skontaktuj się ze SPAMfighter

Address:
SPAMfighter ApS
Kobbelvænget 72, 2.
DK-2700 Brønshøj
Denmark

Obsługa klienta:
Centrala
Angielski, duński, holenderski, niemiecki, francuski, hiszpański
Wszystkie produkty, w tym rozwiązania dla serwerów
10:00 - 17:00
+45 7022 1551

Oaksky US, Inc
Pomoc techniczna w Ameryce Północnej
PO Box 830455
Miami, FL 33283-0455
USA
Tel: +1 (646) 513 2834
Fax (USA) +1 (561) 265 7318

info@spamfighter.com (Nie dotyczy pomocy)
sales@spamfighter.com (Wyłącznie sprzedaż)
Potrzebujesz pomocy, zajrzyj tutaj

SPAMfighter Tajlandia
c/o Flip Invert
277/24 Moo 5 Soi18
Naklua Rd. Pattaya
20150 THA
Tel: +66 38 371 394

Asian Office, Pattaya, Thailand:
English, Thai and Chinese
Phone : +66 38 371 394 - Free Phone support for all Products
10:00 a.m. - 5:00 p.m. UTC/GMT +6/7 hours
(Server solutions, please call Denmark)

Partnerstwo i przynależność strategiczna

Celem SPAMfighter jest dostarczanie najlepszego na świecie oprogramowania filtrującego spam. Tworzenie sojuszy partnerskich z firmami, które dostarczają produkty i usługi może być korzystne dla każdej ze stron. Jesteśmy zawsze otwarci na tworzenie partnerstw z dostawcami usług internetowych, szkołami i instytucjami wychowawczymi, dostawcami serwisów internetowych, producentami oprogramowania i sprzętu komputerowego. Jeśli Twoja firma chce omówić utworzenie spółki lub partnerstwa z nami, prosimy o kontakt tutaj.

Licencjonowanie marki produktu

Czy jesteś zainteresowany zmianą marki SPAMfighter dla dystrybucji w ramach swojej marki lub swojego produktu lub usługi? Jesteśmy otwarci na możliwości, gdzie jedna licencja nie wystarcza dla Twoich potrzeb. Możemy dostosować markę naszego oprogramowania do nazwy Twojej firmy lub całkowicie zmienić interfejs, tak aby spełnić wymagania Twojej marki.

Informacje prasowe

Tutaj znajdziesz Informacje prasowe SPAMfighter.

Oferty pracy

Tutaj znajdziesz dostępne stanowiska pracy.

Partnerzy i przyjaciele

Partnerzy i Przyjaciele podziękowania specjalne

Czy masz stronę internetową?

Następnie zrób link do SPAMfighter. Zobacz jak to zrobić tutaj.