Wybierz język

SPAMfighter program dalszej sprzedaży

Filozofia partnerstwa SPAMfighter

SPAMfighter jest cenioną marką na całym świecie z certyfikatem Microsoft.
Oferujemy zaawansowane technologicznie filtry antyspamowe i inne rozwiązania zabezpieczające, które są łatwe do zainstalowania i użytkowania dla każdego zarówno w domu, w małych i średnich firmach oraz dużych przedsiębiorstwach.

Naszym celem jest współpraca z wykwalifikowanymi i kompetentnymi sprzedawcami, dla zapewnienia satysfakcji klienta, z obopólną korzyścią dla wszystkich stron. Dostarczymy narzędzia i wsparcie niezbędne do prowadzenia sprzedaży produktów SPAMfighter oraz zwiększenia Twoich przychodów i pozycji na rynku.

Skontaktuj się z nami tutaj

Dowiedz się więcej na temat naszego programu SPAMfighter Reseller, wysyłając do nas e-mail ze szczegółami na temat swojej działalności (prosimy o podanie strony internetowej i numeru telefonu)

Oferujemy

  • Konkurencyjne ceny i wysoki rabat
  • 30-dniowy okres próbny pełnej wersji naszych filtrów antyspamowych, aby klient mógł dokonać szczegółowej i przekonującej oceny przed złożeniem swojego zamówienia u Ciebie
  • Materiały promocyjne, które zawierają różne banery, karty produktu i logo certyfikowanego partnera SPAMfighter
  • Ekskluzywny Moduł Sprzedawcy SPAMfighter dla łatwego dostępu do wniosków, licencji, przeglądu faktur itp.
  • Wpis na naszej stronie internetowej na listę dystrybutorów w Twoim kraju

Wymagamy

Jedyne czego wymagamy to wysiłku, by promować i sprzedawać produkty SPAMfighter w swoim portfolio, online i offline. Mamy doskonałe rozwiązania dla wszystkich typów użytkowników i firm, więc jedyne co musisz zrobić, to znaleźć odpowiednie dla każdego z klientów.

Nie pobieramy żadnych opłat rejestracyjnych.

Prosty model partnerstwa, który zapewnia Twojej firmie wzrost przychodów i rozwój.
Nagrody